17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim

Ya hani belki uykuluydun ya da sabah mahmurluğu vardı üzerinde, o bakımdan yani kankacım. Hemen kırılma bana :p

Fenerliler biz 4-1 yenince Kayseri için küme düşer yeah diyorlardı en çok o yüzden puan kaybetmelerine seviniyorum.

Ayrıca Aykut'a katılıyorum puan farkı suni Tudor malı yerine teknik direktör olsaydı başımızda şuan "şampi..." demiştik takıma

Bunlardan zaten cacık olmayacagı çok belli.Esas sıkıntılı takım başakşehir bence.Kargalar falanda balon takım.Bu başakşehire kesinlikle yenilmemeliyiz 2 hafta sonra.

Ligin ikinci yarısını bile beklemeden video hakem olayına geçilmeli.Fener'in,Beşiktaş'ın hakem desteğini bitirmez ama en azından azaltır.

Göksel Gümüşdağ ikinci yarı başlayacak demişti.Tüpçü'nün karşı gelme ihtimali yok..

Tarih belli değil sanırım. Bizim başkan gelecek sezon başlayacak demişti.

‘HAKEM MESELESİ DERHAL HALLEDİLMELİ’
"Bugün 18 takım hakemlerin performansından memnun değil. Bunu dile getirdik. Video Hakem Sistemi bunlardan bir tanesi... Kulüpler Birliği olarak bunun uygulanmasını istiyoruz. TFF de bunun yanında... Bir pilot uygulama yapılacak ve önümüzdeki sezon bu sistem uygulanacak. Hakem meselesinin derhal halledilmesi lazım. Başka türlü yoruma girmeye gerek yok."

Spor Toto Süper Lig 10.Hafta / Fenerbahçe - Kayserispor / 30.10.2017 / 20:00

Jermain77

Senin sunni farkını s......

:asd22::asd22:

Üst Alt