17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim

iyi oldu bu.

Dün acayip bozulan moralim bugün bir nebze olsun yerine geldi.

Simdi önemli olan, önümüzdeki maclarda bizim ne yapacagimiz.

An itibariyle tepkim;

Bein sports özetlerde Kayseri'nin son golününün tekrarını bile göstermemiş, çok üzgünler. :(

Golleri şimdi gördüm, herifler 35 yıldır aynı golü atıyor kornerlerde. Ön direğe kes birisi aşırtsın diğeri vursun. Gökhan Gönül dostları aşırtırdı eskiden.

Bein sports özetlerde Kayseri'nin son golününün tekrarını bile göstermemiş, çok üzgünler. :(

Golleri şimdi gördüm, herifler 35 yıldır aynı golü atıyor kornerlerde. Ön direğe kes birisi aşırtsın diğeri vursun. Gökhan Gönül dostları aşırtırdı eskiden.

Yıllar evvel Kadiköyde Selçuk Şahin denen ibibikten yediğimiz ön direk golüne hala üzülürüm.

Aykut Kocaman: "Topun canı var. Giriyor bir şekilde. 90+5'te. Çözülecek bir şey değil bu."

Aykut Kocaman: "Bu sezon yukarı oynayan takımların fazla puan kaybı olacak. Ortalama 75'e düşebilir. Çok denk takım var."

DNaS_GtX4AEQol7

son 20 dakika tek kale oynadılar ya. 3 pivot forvetin var ama hala ayağında bekletiyorsun. O kadar küfür ettim şişirin diye, son dakika yan toptan attılar.

Son dk atılan golü mastrubasyon yaparak bir kez daha izleyeceğim birazdan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu Valbuena'yı bizim takıma koysan cidden muazzam işler yapar.

Böyle alıp verecek pire gibi hareketli bir topçuya ihtiyacımız var.

Üst Alt