17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:10 | Fenerbahçe 3-3 Kayserispor | MS | 30 Ekim

fenerbahce-vardar_maci_capsler_b1adb_800.jpg

fenere yine saplamışlar :D bu aykutla bizim tudor korkaklık konusunda yarışa girdi resmen. hıyarlar sanki r.madride karşı oynar gibi her takımdan korkuyorlar akıllarınca defans yaptırıyorlar ama defansa çekildikleri her maç da golleri yiyip oturuyorlar, hala akıllanmadı mal değnekleri.

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=FFFFE5]#FFFFE5[/URL] , align: left"]BaY-FB - 30.10.2017 23:45[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

Depresyona girdim sanırım ya da başka birşey.Kalbim hızlı atıyor nefesim daralıyor başım ağrıyor midem bulanıyor stresten delirmek üzereyim.Bir ilaç vs tavsiye verin yoksa sabaha çıkamayacağım

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Sizi bilmem ama ben fazla sevinmiyorum bu mallar puan kaybedince şampiyon olma ihtimalleri yüzde 1 bile değil , dalga geçmek için güzel oluyo sadece asıl rakibimiz bjk ve başakşehir 2 si puan bıraksın fb ne hali varsa görsün hiç farketmez.

hakketten aramızda bunların şampiyon olacağına inanabilen var mıydı? heriflerin kendisi bile inanmıyor ulan :D
aziz başkan aykutu bu yüzden getirdi , sezon sonu suçlu olarak kovacak bir iki yıldız transfer yapıp yine kandıracak enayileri :D :D

Şeref yoksunu eyyamci hakeme sinirlenip izlemeyi bırakmıştım ozanin faullu golünden sonra.

Son dk golüyle 3-3 bittiğini öğrenince öyle keyfim yerine geldi ki.

Allah büyük.

Ligi dizayn etmek için Galatasarayi doğra, fakat kolladigin takım inanılmaz kötü olduğu için son dk puan kaybetsin.

Allah büyük

Üst Alt