17/18 H:12 | Başakşehir 5-1 Galatasaray | MS | 18 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yenelim artık şunları isimleri Başakşehir değil İbb iken bunları içerde dışarda tokatlıyorduk. fener ile bjk ise yine yeniliyordu. 1 puan için oynayacaksak maça çıkmayalım kazanalım artık

Son kazandığımız maç Poldi’nin sağ çaprazda kontrol edip sağlam döşediği maç değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şimdiye kadar oynadığımız takımlar içinde en güçlü hücum gücüne karşı oynayacağız. İşin hücum yönünü iyi yapsak bile yetmez. Maçı defalarca kez kafamda oynuyorum ama o kazanma yolunu bulamıyorum bir türlü. Tudor saçmalarsa bu kez skor anlamında TS maçındaki kadar şanslı olmayabiliriz.

Takımı salarsa ve doğru kadro çıkarırsa maçın gollü berabere biteceğini düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başakşehirin camia olarak şampiyon olma ihtimali yok,o yüzden 0 puan ile 1 puan arasında hiç fark yok benim için. Yenmek için oynamalıyız,gerekirse yine eren-gomis çıksın.

Böle çıkarsa şaşırmıcam

............................ Muslera...................
....... Maicon...... Fernando...... Denayer ......
Mariano.......Ndiaye......... Tolga......... Garry
............................Belhanda........................
.....................Eren..........Gomis...................

Trabzon-fener maçlarındaki gibi oynarasak 3-4 tane yer döneriz bi zor maçta adam akıllı top oynayalım artık

_____________Volkan________________________________Muslera______________
Caicara___Attamah__Epureanu___Clichy_____Mariano___Maicon__Denayer___Linnes
_________Mahmut___Emre____________________________Fernando_____________
_____Visca____Mossoro____Elia___________Rodrigues__Ndiaye___Tolga__Belhanda
_____________Adebayor_______________________________Gomis_______________
Saçma sapan uğraştım ama neyse

Son düzenleme:
Yan toplar kabus oluyor korner duran top orta vs. Hepsin de de tv ye bakamıyorum neredeyse.. başağın da hem kullananı hem atanı iyi bu konuyu çözemezsek hakaten işimiz zor ..

Üst Alt