17/18 H:12 | Başakşehir 5-1 Galatasaray | MS | 18 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Var ya yukarda bir tane isi gucu takilip kaldigi adamlarin yorumlarindan alinti yapmak olan sozde forum uyesi

Uye oldugum sure boyunca adamin tek yaptigi teknik direktorlerimizin , baskanlarin yonetimlerin , tum yerli oyuncularin uzerinden negatiflik pompalamak . Herkes yetersiz herkes beceriksiz vasifsiz

yetti artik be . Isin gucun her seye tukaka muamelesi yapmak

senin gibiler yuzunden ne takim sinerjisi kaliyor ne forum huzuru

tudor bunu yapamaz edemezle 10 haftadir basimizin etini yiyorsun , biktirdin , git telefonuna reset meset at da gireme su foruma bir sure , bunalttin satasmalarinla artik can buyuk denen zat
Bu kadar seni sinirlendirgine göre var birşeyler
Bende bir maç kez diyaloğa girdim ama saygı çerçevesinde konuştuk

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar seni sinirlendirgine göre var birşeyler
Bende bir maç kez diyaloğa girdim ama saygı çerçevesinde konuştuk

Teknik direktor kiyimina bir bakis sundum , icerisinde onca adam geciyor , art niyetle avci si vs diye satasiyor , araya da iyi oynadigini dusundugum zamanlarda futbolunu ovdugum taliscayi ekliyor

konuyla alakasiz yerden amac satasmak

sikayet ettim , gecenlerde uyardilar , bir sure kesmisti yine basladi ...

bu benle ilgili kisim . Ikincisi esas onemli olan

alternatif ne ? Tudor soyle korkak boyle vasifsiz , su an bu kadar yatirim tudor tarafindan secilen oyunculara yapilmis bir takimi gidip sampaoli ye mi allegriye mi emanet edelim

isimsiz biri gelse o da ezilecek , avrupadan bir isim getirsek bu kez takimi ben kurmadim diyecek

aylardir td degistiriyoruz , tudor u 90% a yakin oycoklugu ile calistigi yerden koparmadik mi , istemedik mi hepimiz

o donemde de riko icin ayni bugun soylenenler soyleniyordu

biktirdi bu gunah kecisi teknik direktor konulari artik

Teknik direktor kiyimina bir bakis sundum , icerisinde onca adam geciyor , art niyetle avci si vs diye satasiyor , araya da iyi oynadigini dusundugum zamanlarda futbolunu ovdugum taliscayi ekliyor

konuyla alakasiz yerden amac satasmak

sikayet ettim , gecenlerde uyardilar , bir sure kesmisti yine basladi ...

bu benle ilgili kisim . Ikincisi esas onemli olan

alternatif ne ? Tudor soyle korkak boyle vasifsiz , su an bu kadar yatirim tudor tarafindan secilen oyunculara yapilmis bir takimi gidip sampaoli ye mi allegriye mi emanet edelim

isimsiz biri gelse o da ezilecek , avrupadan bir isim getirsek bu kez takimi ben kurmadim diyecek

aylardir td degistiriyoruz , tudor u 90% a yakin oycoklugu ile calistigi yerden koparmadik mi , istemedik mi hepimiz

o donemde de riko icin ayni bugun soylenenler soyleniyordu

biktirdi bu gunah kecisi teknik direktor konulari artik
Aynen sezon sonuna kadar kalmalı
Mesela rierink brumayi idare edip oynattı bize yüklü bir mebla kazndirdi bruma
Tudorunda kazandıracağı şeyler olacak
Bazı şeyler çok acıktır hamza gibi olmayacağı bellidir
Tudorda bu yok yeniliğe açık korkmuyor
Yanlışları varmı var illaki olacak olmazsa zaten sıkıntı var demektir bu işte
Bu sezon şampiyon olsak bile yüzde yüzü memnun edemezsin
Önemli olan düzgün eleştiri yapmak antipatik olmadan
Galiba hıyar köylü diyen dediğin kişi senin

Avcı taktik bilgisi üst düzey her maçı ayrı ayrı çalışan ve taktiğe, sahadaki dağılıma çok önem veren bir TD. Ülkenin terim de dahil en büyük taktisyeni, umarım bir gün başımıza geçer

Tudor zerre umrumda degil , ona takilan lakaplar veya saygisizlik da hic kaale aldigim bir sey degil

ben alternatif uretmeden veya anlamsizca o gitsin bu beceremez bilmem ne denmesine kiziyorum

cunku bir karsiligi yok , tudor korkak, iyi o zaman git konus bence , korkak olmasin ... bu dedigim ne kadar mantiksiz ise onu yolla bunu getir muhabbetleri de ayni sekilde

milyon euro luk adamlar alinmis , takim 26 puanda , fb ye 10 puan fark yapmis , ne yapacagiz , tamam hadi mail yagmuru ile kovalim tudor u

madem avci ona ders verecek , avciyi getirelim , orada da "ondan da haz etmem de" ... peki avciyi da gectik , terimi getirelim mi mesela ?

oneri ne ? Yok .. anca tudor korkak oteki dede digeri irkci ... sirf bos elestiri , oneri ? Yok

bu maçı kazansak bile eleştirmek isteyen yine bir şey bulur eleştirir. Bu ülkede sadece futbol değil her yerde takdir etme kültürü yok. Adam 99 tane iyi şey yapsa 1 tane hata bulup onu söylerler. İnsanlar hep pesimist,hep hata olsa da vursak,linç.. İnternetle beraber bu net görülmeye başlandı.

Bu maç TS maçı gibi silik oynamayalım,hakemler düzgün yönetsin skor her şey olabilir.

Iyi de ya tudor yetersiz korkak , ona ders verecek olan avci da haz edilmez , senol aglak ve loser , aykut hasofmanli , terim gecimsiz , italyanlar gamsiz , hamza irkci , vitor ve riko tecrubesiz , advocat hiddink isleri bitmis dede , zaten rijkaard ve turevleri turkiye icin fazla profesyonel

kim yonetsin istiyorsunuz ulke takimlarimizi ? Bir anlasam

Aykut (Kaç yıldır hocalık yapıyor hala anadolu hocası olmaktan çıkamadı)

Hamza (Irkçı bir faşo. Hiç sevmem. Zaten bizden sonra gittiği her yerde rezil oldu)

Vitor (Menajerlerin adamı. Manevi evladı Abdoulaye Ba'yı gittiği her yere götürüyor)

Riekerink (Daha önce hiç adam akıllı hocalık yapmamıştı. Riko yine yardımcı antrenör olarak kalabilirdi)

Hiddink (Lucescu ve Denizli gibi işi bitmişti)

5'lisi için söylediklerin doğru, diğerlerine katılmıyorum.

HTC 10

Bazı arkadaşlar burasının Galatasaray forumu olduğunun ve konuştuğumuz konunun Galatasaray takımı olduğunun farkında olmadan konuşuyor. Karşımızdaki rakip başakşehir. Başlarım avcıya da viscaya da adebayora da tudora da. Galatasaray bu maçı alır, almalı, alacak

XPERIA X

Gunu gunune hesaplasak , prandelli denizli hamza (ikinci sezondaki suresi) ve riko yu , muhtemelen 1 sezon ya eder ya etmez toplamda

yani nerdeyse 1 sezonluk surede (hafta sayisi olarak) 4 adam degistirilmis

ondan once terim mancini , sonraki tudora girmiyorum bile

Fb de ts de de durum ayni , sonuc ortada

bugun rakip gordugumuz iki takim bjk ile basaksehir demiyor muyuz hepimiz , peki senol ve avci ? Biri 3 oteki heralde 13 senedir orada , bjk nin senol onceki durumu da ayni biz ve fb gibiydi . Samet bilic carvalhal schuster tigana

disiplinle ilgili sorunlari cozemez ise o baska , o tip antrenorun takimda yeri yoktur bunu oturup konusalim . Ama yok 3 lu oynar miymis , eren konur mu , lato ne isi var ..

kim ayagina kursun atar ki bile bile , hepimiz biliyoruz bu adamlar bilmiyor , ya su muhabbeti bir arsenal united city forumunda yapsak vallahi akli melekelerdeki yetersizlikten suresin myc verirler

Gunu gunune hesaplasak , prandelli denizli hamza (ikinci sezondaki suresi) ve riko yu , muhtemelen 1 sezon ya eder ya etmez toplamda

yani nerdeyse 1 sezonluk surede (hafta sayisi olarak) 4 adam degistirilmis

ondan once terim mancini , sonraki tudora girmiyorum bile

Fb de ts de de durum ayni , sonuc ortada

bugun rakip gordugumuz iki takim bjk ile basaksehir demiyor muyuz hepimiz , peki senol ve avci ? Biri 3 oteki heralde 13 senedir orada , bjk nin senol onceki durumu da ayni biz ve fb gibiydi . Samet bilic carvalhal schuster tigana

disiplinle ilgili sorunlari cozemez ise o baska , o tip antrenorun takimda yeri yoktur bunu oturup konusalim . Ama yok 3 lu oynar miymis , eren konur mu , lato ne isi var ..

kim ayagina kursun atar ki bile bile , hepimiz biliyoruz bu adamlar bilmiyor , ya su muhabbeti bir arsenal united city forumunda yapsak vallahi akli melekelerdeki yetersizlikten suresin myc verirler

Iyi diyorsun hos diyorsun da Tudorun iyi bir teknik direktor olmadigini dusunmek, giderse ve yerine dogru, ofansif anlayisli bir hoca getirilirse bu takimin gercek potansiyelini sahaya yansitacagini dusunmek neden sana sacma geliyor onu anlamiyorum. Burada herkes tabelaya bakip yorum yapmak zorunda degil. Ben sene basindan beri hatta gecen sene besiktas macindan beri Tudorun bizim icin uygun bir hoca olmadigini soyluyorum.

Ayrica senolun ve avcinin uzun suredir calismasinin tek nedeni basarili olmasi. Senol bjk yi 5. yapsin bir bakalim bjk senolu tutuyor mu. Manchester United ta neredeyse her sene teknik direktor degistirdi fergusondan sonra. Chelsea mourinhonun tek basarisiz sezonunda kendisini sutladi. Aralarinda hala o koltukta duran bir Wenger var ancak onun da hala orada durmasi hata. Arsenal taraftarina sorsan kimse sevmez Wengeri.

Başakşehir'de oynamak isteyen, organize bir takım karamsar olmaya gerek yok, onları yenebilecek gücümüz var.

Gollü bir maç olacak bence ve bu bizim işimize gelir.

Hem milli ara hem de rakip zor.Açıkçası 1 puan almamız bile kolay değil.Tabii kendi futbolumuzu oynarsak kazanabiliriz lakin Başakşehire de pek şansımız tutmuyor.Ama ola ki kazanırsak bu gazla 8JK yı bile Vodafone'da yenip şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj yakalarız.

Üst Alt