17/18 H:12 | Başakşehir 5-1 Galatasaray | MS | 18 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
_____________Volkan________________________________Muslera______________
Caicara___Attamah__Epureanu___Clichy_____Mariano___Maicon__Denayer___Linnes
_________Mahmut___Emre____________________________Fernando_____________
_____Visca____Mossoro____Elia___________Rodrigues__Ndiaye___Tolga__Belhanda
_____________Adebayor_______________________________Gomis_______________
Saçma sapan uğraştım ama neyse
Ahahhahahaha adamsın sen adam. Beynim yandı orası ayrı

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beraberlige oynamaya gerek yok
Muslera
Mariano Maicon Denayer Lato
Garry Fernando Ndiaye Belhanda
Gomis Eren

Son düzenleme:
En büyük engelimiz yine başımızdaki manyak.

Yine gereksiz yere korkarsa bu maça da sıfır puan yazalım direkt. Ben zerre güvenmiyorum bu adama, güvenmemi sağlaması için bunun gibi zorluk derecesi yüksek maçlarda beni futbolumuz tatmin etmeli.

Takım kalitesi olarak Başakşehir'i deplasmanda yenecek kaliteye sahibiz kesinlikle ama futbol kalitesi konusunda çok büyük tereddütlerim var yine malum nedeni de ortada.

Kuvvetle muhtemel (kendisinin çok abartıldığını düşündüğüm) Avcı bizim Hırvat'a fufbol dersi verecektir ne yazık ki.

sent via GSC

Fanteziye kaçmaz ve korkmaz ise rahatlıkla 3 puanı alabileceğimiz maç.

Savunmayı 4'e. Mariano, Maicon, Denayer ve Linnes şeklinde.

Orta ikiliyi Ndiaye ve Fernando yap.

Bir kanata cezayı 1'e düşürebilirsek Feghouli'yi koy. Diğerine Garry'i. Cezayı düşüremezsek Garry, Tolga şeklinde çık.

Belhanda ve Gomis arkalı önlü olsun. Sonra gelsin 3 puan.

Iyi de ya tudor yetersiz korkak , ona ders verecek olan avci da haz edilmez , senol aglak ve loser , aykut hasofmanli , terim gecimsiz , italyanlar gamsiz , hamza irkci , vitor ve riko tecrubesiz , advocat hiddink isleri bitmis dede , zaten rijkaard ve turevleri turkiye icin fazla profesyonel

kim yonetsin istiyorsunuz ulke takimlarimizi ? Bir anlasam

ligde zayıf takımlara karşı 3-5-2 anlayışı tutar ama diş geçirebilecek takımlara karşı 4-2-3-1 sistemine dönmesi lazım.inşallah fener ve trabzon maçlarındaki hatalarından ders alıp bu maça iyi bir taktik anlayışla çıkar.bu maçı alırsak ilk yarıyı lider kapatırız.

Fanteziye kaçmaz ve korkmaz ise rahatlıkla 3 puanı alabileceğimiz maç.

Savunmayı 4'e. Mariano, Maicon, Denayer ve Linnes şeklinde.

Orta ikiliyi Ndiaye ve Fernando yap.

Bir kanata cezayı 1'e düşürebilirsek Feghouli'yi koy. Diğerine Garry'i. Cezayı düşüremezsek Garry, Tolga şeklinde çık.

Belhanda ve Gomis arkalı önlü olsun. Sonra gelsin 3 puan.
düsmez o ceza, kanatlar rodriguez-yasin olmali

Iyi de ya tudor yetersiz korkak , ona ders verecek olan avci da haz edilmez , senol aglak ve loser , aykut hasofmanli , terim gecimsiz , italyanlar gamsiz , hamza irkci , vitor ve riko tecrubesiz , advocat hiddink isleri bitmis dede , zaten rijkaard ve turevleri turkiye icin fazla profesyonel

imzamı atıyorum bu yoruma. bu forumdaki çoğu insan gibi düşünenler yüzünden zaten son 4 yılda 100 tane t.d harcadı bu takım. sonuna kadar arkasındayım ben tudor'un yeter artık koskaca gs t.d öğütücüsüne döndü. giden hocaların yerine gelenler çok mu başarılı oldu sanki.

11 maçta 26 gol atıp 9 gol yemişiz 26 puan toplayıp lider olmuşuz hala saçma sapan yorum yapan insanlar var neymiş tudor güven vermiyormuş, tatmin etmiyormuş tudor'un da çok s.inde adam puan tablosuna bakar güler geçer.

stajyer dediğiniz adam ancelotti,conte,zidane ekolünden geliyor sizin gibi klavye menajerlerinden futbolu daha iyi bildiği tartışmaya kapalı.

Son düzenleme:

Sizinle aynı düşünceyi paylaşacağımı düşünmezdim Sinan bey.

Bazi dusunce beyan etmekten yoksun kisiler de yoruma kendi yorumuyla ceval verecegine 100 senelik aliskanliklariyla hala isin agiz dolusu sacmaligina basvuruyor , isim veriyorum , can buyuk, sen birak sinan talisca avciyi

abuk sabuk konusacagina gel adam ol da kiymetli yorumunu dinleyelim

gelmis buraya isin gucun her gelen teknik adami tukaka etmek , artik araya oynayacagimiz rakibin td sini de dipliyorsun

klube mail at da senin kriterlerine uyan teknik adami saturn un bir uydusundan bulup getirsinler

Bazi dusunce beyan etmekten yoksun kisiler de yoruma kendi yorumuyla ceval verecegine 100 senelik aliskanliklariyla hala isin agiz dolusu sacmaligina basvuruyor , isim veriyorum , can buyuk, sen birak sinan talisca avciyi

abuk sabuk konusacagina gel adam ol da kiymetli yorumunu dinleyelim

gelmis buraya isin gucun her gelen teknik adami tukaka etmek , artik araya oynayacagimiz rakibin td sini de dipliyorsun

klube mail at da senin kriterlerine uyan teknik adami saturn un bir uydusundan bulup getirsinler
Kim bu can

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boş boş konuşma. Ben Avcı kötü TD demedim abartılıyor dedim.

Bunun üzerinden bu kadar içerlenip bu kadad saçmalamana da gerek yok.

sent via GSC

Kim bu can

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Var ya yukarda bir tane isi gucu takilip kaldigi adamlarin yorumlarindan alinti yapmak olan sozde forum uyesi

Uye oldugum sure boyunca adamin tek yaptigi teknik direktorlerimizin , baskanlarin yonetimlerin , tum yerli oyuncularin uzerinden negatiflik pompalamak . Herkes yetersiz herkes beceriksiz vasifsiz

yetti artik be . Isin gucun her seye tukaka muamelesi yapmak

senin gibiler yuzunden ne takim sinerjisi kaliyor ne forum huzuru

tudor bunu yapamaz edemezle 10 haftadir basimizin etini yiyorsun , biktirdin , git telefonuna reset meset at da gireme su foruma bir sure , bunalttin satasmalarinla artik can buyuk denen zat

Tudor un eksiklerinin herkes farkinda . Getirilen hic bir antrenor yuzde yuz muhtesem olamaz . Rakiplerin de ersunu kovuyor rizayi aliyor , oteki mesutu kovuyor bilmem kimi aliyor , ulke futbol endustrisinin kaderi bu , ayrica her sezonun 7-10 haftalari arasi geciren adami kovacak miyiz

prandeeliyi getir kov , hamza kov , denizli getir kov , riko kov , simdi de tudor

bu kafayla ne takim kurulur ne de istikrar saglanir

11 haftada 26 puan alinmis , basaksehir ve besiktasa da kaybedebilir takim , ama 2,5 puan ortalamasi yakalamis , derdimiz sampiyonluksa en yakin rakibimizin orani 3,5 , bizim ise 1,8

barcelona filan degiliz , mutlu olunacak seyler varken tudor u kovup "BU TAKIMI BEN KURMADIM KI" diyecek bir X teknik direktor mu getirelim

Üst Alt