17/18 H:13 | Galatasaray 2-0 Alanyaspor | MS | 25 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Stada gitmeyince takıma sırtını mı dönmüş oluyor taraftar ? + olarak takıma sallıyan yok herkes hocaya yani hoca görünümlü ne olduğu belli olmayan şahsa sallıyor ve son olarak stadda oldu ki 29 bin taraftar oldu puan kaybettik diye mi oldu nerden tespit yapacan , bilet fiyatları , cezalı olan tribün , hava durumu bir sürü yan faktör de var ?

29 bine de tamamım,ille 30 bin kastetmedim ona yakın olsa da olur.

Bir nevi öyle,şu ana kadar en düşük 35 bine oynadık galiba o da Gençler maçıydı.Hep 40 bin+ oldu bu ana kadar.Sen bence yazdığımı kendine pay biçip ondan hiddetlendin,öyle geldi bana.Yazdığımda bu kadar tepki gösterecek bir şey yok.

Bir nevi öyle,şu ana kadar en düşük 35 bine oynadık galiba o da Gençler maçıydı.Hep 40 bin+ oldu bu ana kadar.Sen bence yazdığımı kendine pay biçip ondan hiddetlendin,öyle geldi bana.Yazdığımda bu kadar tepki gösterecek bir şey yok.

Sezon başlamadan önce 12 hafta sonunda lider olacaksın Bjk den 4 puan Fb den 6(9) puan önde olacaksın deseler herkes kabul ederdi ama şuan kabul görmüyor ilginçtir

Puan kaybı yaşadığımız maçlar Antalya,Ts,Fb,Başakşehir içlerinde belki Antalya kaybı anormal sayılabilir

Sezon başlamadan önce 12 hafta sonunda lider olacaksın Bjk den 4 puan Fb den 6(9) puan önde olacaksın deseler herkes kabul ederdi ama şuan kabul görmüyor ilginçtir

Puan kaybı yaşadığımız maçlar Antalya,Ts,Fb,Başakşehir içlerinde belki Antalya kaybı anormal sayılabilir

TS iyi durumda olsa o da sürpriz kayıp denemezdi.Kazanmamız gereken bütün maçları kazandık,o manada performansımız kallavi.Ben bu kritik maç sorununun cidden sorun olduğuna inanıyorum ama yanlış yorumlanıyor.Kısa vadede Terim çözerse çözer onun dışında kim gelirse gelsin bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Sayıya çok fazla takıyorsun sarper kombinelilerin yüzde 25 i kafadan derbi harici gelmiyor zaten geriye kalan 40 bin bilet var ; 30 bini kombineli , kalanı genel satışa çıkan 10 bin bileti onuda alan stada gidiyor kalan sayıyı kombine alıp büyük maç harici gelen yüzde 75 lik bölüm etkiliyor ki onlarında bir bölümü cezalı bu maçta antalya maçı sonrası 41 k paşa maçı , fb ve ts maçı puan kaybı sonrası cuma günü maç 35 bin gençler maçı pek dediğin gibi düşüş yok puan kaybıyla belirtmek istediğim o çok fazla abartıyorsun bazı şeyleri her maç bilet fiyatlarıda artıyor bir önce ki maça göre bunuda söyliyim.

Sayıya çok fazla takıyorsun sarper kombinelilerin yüzde 25 i kafadan derbi harici gelmiyor zaten geriye kalan 40 bin bilet var ; 30 bini kombineli , kalanı genel satışa çıkan 10 bin bileti onuda alan stada gidiyor kalan sayıyı kombine alıp büyük maç harici gelen yüzde 75 lik bölüm etkiliyor ki onlarında bir bölümü cezalı bu maçta antalya maçı sonrası 41 k paşa maçı , fb ve ts maçı puan kaybı sonrası cuma günü maç 35 bin gençler maçı pek dediğin gibi düşüş yok puan kaybıyla belirtmek istediğim o çok fazla abartıyorsun bazı şeyleri her maç bilet fiyatlarıda artıyor bir önce ki maça göre bunuda söyliyim.

Bu stad konusu sadece spesifik bir örnek,buna takılı kalıp kastettiğim ana fikri kaçırma.

Ben sormaya cekindim
Merak ediyorum cevabini
Aydının şu anda bana özelden yaptığı suçlama ile alakası yok, amacım sataşmak değil. Bir önceki ona yazdığım mesaj ile de değildi.

Madem rezil olmamıza tepkili olunduğu, kızgın olunduğu için stadyuma gitmemek sırt dönmek oluyor, madem hataları eleştirmek, bazen kızmak, tepki vermek, hatta kızgın ve tepkili olunduğu için saçmalamak suç oluyor, taraftarlık olmuyor, oda onun bakış açısından nasıl olmalı yazsın, yazsın ki bizde onun bakış açısından bakmaya çalışalım.

Sadece böyle olmamalı demek ile olmaz, nasıl olmalı onuda belirtmek lazım. Belirtsin ki, nasıl o kendi bakış açısından bize böyle Taraftar olmaz suçlaması yapıyor ise, bizimde ona hak verme veyahut böyle taraftar olmaz deme hakkımız olabilsin.

Son düzenleme:
Stada gitmeye nazaran yapilacak daha guzel sey varsa gidilmez , ne yani sart mi illa her ic saha macina gitmek

ben futbol seviyorum ayri ama benim kadar sevmeyen ama takim tutan adam sinemaya restorana gider maca gitmez

ama gidecekken takim yenildi diye gitmemek sacma tabi

Bizde tribün kültürü yok. Avrupanın birçok ülkesinde takımları rezil durumda olsa bile stadlar full doluyor. Dortmund alt sıralarda bitirdiği sezonda bile full kombineli. Her maç doluyor. Bizde bu kültür eksik. Skor endeksli. Ki bende aynı şekilde. İstanbulda olsam her maça gitmek isterim fakat takım iyi durumdayken falan hiç kaçırmam. Bunun için taraftarı suçlamak yanlış olur. Öyle bir kültürde yetişmediğimiz için öyle olmamız çok zor.

TS iyi durumda olsa o da sürpriz kayıp denemezdi.Kazanmamız gereken bütün maçları kazandık,o manada performansımız kallavi.Ben bu kritik maç sorununun cidden sorun olduğuna inanıyorum ama yanlış yorumlanıyor.Kısa vadede Terim çözerse çözer onun dışında kim gelirse gelsin bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Ersun veya Hamza basimizda olsa feneri icerde marizlerdi,Basak'a da yenilmezdi.

Derbi karnemiz kotuydu ama tudor daha da sıvadı.

Gider izlerim isim olmazsa stada gitmemek ne
Lakin bjk maçını izlemeyeceğim facia bekliyorum

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu yenilgilden dolayi macxa gitmeyen taraftarin allah belasini versin ve takimi desteklemesinler ilerde. Bu ne arkadas, millet topluca delirdi artik. Gol yeriz hoca kovariz, stoper kovariz. 1 yenilgi aliriz taraftar stada gitmez.

Böyle dünya yok.

+1 milyon. Şu iyi gün taraftarlarından illallah geldi.

Alanyaspor maçında ve ekstra bir aksilik olmadığı sürece diğer iç saha maçlarında statta yerimi alacağım. Lig uzun bir maraton inişler de çıkışlar da her dönem olacak. Farklı kazanmak da var kaybetmek de var. kötü günde bile değiliz sadece kötü bir mağlubiyet aldık şampiyonluk yolunda hala en iddialı takımız, taraftarın tribüne gelmesi destek olması lazım.

Sorun bu değil bundan sonraki süreç
Kimse büyük maç kazanamiyacagimizi düşünüyor
Şöyle düşün kendi aranda oynadığın maçlarda en kötü beraberlik çıkaracaksın yenilmeyeceksin çünkü bu maçlar 6 puanlık maç telafi edemezsin bu maçları
Ikili averaj olayı da var artı olarak
Şuan başakşehir bizi ikili averajda önümüze geçecek 0.5 yazılır buna
Bjk maçını kesinlikle kaybetmemeliyiz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt