17/18 H:13 | Galatasaray 2-0 Alanyaspor | MS | 25 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2-0 kazanırız gene gaza geliriz tamam bu sefer düzeldi bu hoca ve takım diye sonra tinercilerden fark yeriz.Yönetim tekrar tudorla toplantı yapar kısır döngüdeyiz.

İyi gün taraftarı dedikleriniz, Gençlerbirliği maçı esnası ve sonrasında da defalarca dile getirdi, bu maç ve skor yüzünden fazla gaza geldiniz, bu maçta bile koca bir yarı zorlandık, skora rağmen gidişat iyi değil diye. Bazı şeyler iyi gidiyor gibi görünürken, aslında duvara doğru yaklaştığımızı gören taraftarları ikide bir dilinize dolamaktan vazgeçin!

Son düzenleme:
+1 milyon. Şu iyi gün taraftarlarından illallah geldi.

Alanyaspor maçında ve ekstra bir aksilik olmadığı sürece diğer iç saha maçlarında statta yerimi alacağım. Lig uzun bir maraton inişler de çıkışlar da her dönem olacak. Farklı kazanmak da var kaybetmek de var. kötü günde bile değiliz sadece kötü bir mağlubiyet aldık şampiyonluk yolunda hala en iddialı takımız, taraftarın tribüne gelmesi destek olması lazım.
Senin gibi taraftarla can kurban.

Belhanda: "Maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık; sahaya farklı bir oyun anlayışıyla çıktık. Sonuç ortada, bizi sahada gezdirdiler. Birbirimize 'bu bir kazaydı, maçı unutalım' dedik."

Adam bile isyan ediyor böyle sistem mi olur diye

mutlaka Cumartesi akşamı en az 40.000 kişi olmalı. Ligin ilk maçları gibi o atmosfer yaratılmalı. Kaybedilen bir şey yok,lideriz. Yeniden güçlü mesaj vermek şart.

20.000 seyirci gelirse bitmişiz demektir.

rotasyonu yeterli olmasa da ligdeki en iyi kadro Galatasarayda ve bu ligin en iyi takımı Galatasaray.bunu hiçbişey ,hiç bi skor değiştiremez.

Hoca değişikliği yapılmadıysa ve aynı sığırın hazırladığı takım ile sahaya çıkarsak izlemeyeceğim maçtır net. Öyle bir durumda izleyecek olanlar da bellidir; Ergenler ve Tudor & Belhanda mastürbasyoncuları :red: Başka da kimse izlemez.
Ben takımımı her maç izlerim.Başta Tudor olmuş başkası olmuş fark etmez..Bir başkası için böyle konuşmak ne haddine..

ayrıca başaksehir ve beşiktaşın devre arasına net 5-6 puan kayıpla gireceğini düşünüyorum.

Bu ligde herkesin puan alma şansı var eskiden yabancı kuralı varken anadolu güçsüzdü ama şimdi taş gibiler daha çok takım puan kaybedecek mesela haftaya izleyin antalya fenerden, kayseri başakşehirden hatta malatya beşiktaştan puan alma ihtimali olabilir. Başakşehir maçı bizim için kötü bir maç oldu fakat hala liderken başakşehir, trabzon, bursa, antalya, konya gibi deplasmanları atlamışken rakiplerin daha bu deplasmanlara gitmemişken bu kadar karamsarlıkta fazla dün kötü bir sonuç almış olabiliriz ama takıma destek olacağımıza kaleciye, beklere, stoperlere, orta sahaya, forvetlere saldırıyoruz buna gerek yok sadece doğruları yaparsak yani tudor doğru oyun planı koyarsa ki görünen köy de kılavuz istemez bu takımda garry sol çizgi feghouli sağ çizgide oynarsa herkesi yeneriz bunlardan biri yoksa yasin oynamalıdır tudor ne zaman bunu görür o gün farkı katlaya katlaya şampiyon oluruz

Bu ligde herkesin puan alma şansı var eskiden yabancı kuralı varken anadolu güçsüzdü ama şimdi taş gibiler daha çok takım puan kaybedecek mesela haftaya izleyin antalya fenerden, kayseri başakşehirden hatta malatya beşiktaştan puan alma ihtimali olabilir. Başakşehir maçı bizim için kötü bir maç oldu fakat hala liderken başakşehir, trabzon, bursa, antalya, konya gibi deplasmanları atlamışken rakiplerin daha bu deplasmanlara gitmemişken bu kadar karamsarlıkta fazla dün kötü bir sonuç almış olabiliriz ama takıma destek olacağımıza kaleciye, beklere, stoperlere, orta sahaya, forvetlere saldırıyoruz buna gerek yok sadece doğruları yaparsak yani tudor doğru oyun planı koyarsa ki görünen köy de kılavuz istemez bu takımda garry sol çizgi feghouli sağ çizgide oynarsa herkesi yeneriz bunlardan biri yoksa yasin oynamalıdır tudor ne zaman bunu görür o gün farkı katlaya katlaya şampiyon oluruz

Galatasaray hiç bi zaman eziyetsiz şampiyon olmamıştır.ama yaşanması gerekiyodu demekki bunun şampiyonluk yolunda.acı olmadan tadı olmuyo...başaksehir rahat 6 puan kaybedebilir devre arasına kadar,beşiktaşta 5 puan ...yani ah vah edecek durum yok.sadece huzursuz olduk o kadar.boş yere...

Galatasaray hiç bi zaman eziyetsiz şampiyon olmamıştır.ama yaşanması gerekiyodu demekki bunun şampiyonluk yolunda.acı olmadan tadı olmuyo...başaksehir rahat 6 puan kaybedebilir devre arasına kadar,beşiktaşta 5 puan ...yani ah vah edecek durum yok.sadece huzursuz olduk o kadar.boş yere...

Beşiktaş maçında min 4 puan önde gireceğiz gibi gözüküyor bence asıl sınav o olacaktır başakşehir illa ki bir yerde kopacak o yüzden beşiktaş maçına koy çift kanat tek forvet arkalarına belhanda özellikle ndiaye'ye gizli bindirmelerini iste çek fişi 1 veya 3 puanla dön tudor bu kadar zor olmamalı

Şu maçı alsak bile gram sevinecek durum yok insanda. Çünkü sonraki hafta yine büyük maç ve yine hezimet, yine rakibe maytap malzemesi olma, küçük düşme, itibar kaybetme vb birçok şey daha. İnanın bıktım, yıldım, sıkıldım artık. Koskoca takımı diğer büyüklerin maytap malzemesi oldu, Allah aşkına 26 Anadolu maçını da alıp şampiyon olsan ne yazar ki.

Son düzenleme:

nJoM6M.png

tudor'un bir baska prensi latovlevici'ye yer bulamadim

kanatsiz, bol orta sahali, 3 stoperli kadrosunu sahaya sürer kesin..

bizde bu mactan sonra göndeririz bunu​

Üst Alt