17/18 H:13 | Galatasaray 2-0 Alanyaspor | MS | 25 Kasım - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sizin mantık şu müthiş oyunla Gençlerbirliği'ne 5 attık Başakşehir'e 5 atarız.

1 hafta ağlamayı bırakın galibiyetin sevincini yaşayın.

Lato'nun isliklanmasını doğru bulmadım ve isliklamadım.

Takım şampiyonluğa oynuyor, 1-0 öndesin; puan farkını 6'ya çıkarma imkanın var sen futbolcuyu ıslıklayarak dikkatini dağıtıyorsun.

Evet lato muhteşem bir bek değil idare edeceğiz devre arasına kadar şurada beş altı maç kaldı Türkiye kupasıyla beraber.

Onun dışında Haydar muazzam bir performansla oynadı yoksa beşlik tarife uygulamaya yakındık. Bir sonraki iç saha maçına artık :)

Sol bek bağırıyor bozuk egzos gibi duman çıkarıyor forvet bir tek gomisle olmaz deplasman maçlarında hızlı hareket eden adam geçen oyuncuya acil ihtiyaç var eren ve sinan devre arası gönderilip forvet alınmalı devreyi lider kapatıp bu iki takviye ile daha avantajlı hale gelebiliriz ancak belhanda ve feguli artık katkı vermeye başlamalı yoksa asla zor maçları alamayız

Bu Lato ne için alındı lan...
Bunun yerine bir Wonderkid kirala... Belki şans eseri iyi oynar.

Lato, Trabzon da bile zor oynar.

"Life is too short to be living somebody else's dream." Hugh Hefner | GSC Mobile Android App

Lato'nun isliklanmasını doğru bulmadım ve isliklamadım.

Takım şampiyonluğa oynuyor, 1-0 öndesin; puan farkını 6'ya çıkarma imkanın var sen futbolcuyu ıslıklayarak dikkatini dağıtıyorsun.

Evet lato muhteşem bir bek değil idare edeceğiz devre arasına kadar şurada beş altı maç kaldı Türkiye kupasıyla beraber.

Onun dışında Haydar muazzam bir performansla oynadı yoksa beşlik tarife uygulamaya yakındık. Bir sonraki iç saha maçına artık :)

peki igorun bu kazmayı oynatmaması için nasıl bir tepki koyması gerekiyor taraftarın?

peki igorun bu kazmayı oynatmaması için nasıl bir tepki koyması gerekiyor taraftarın?
Ben bu gidişle bir sonra ki maçta popoma oynatma bu adamı yazıp çıplak sahaya atlayacağım.

Taraftarın Twitter'dan tepki vermeye hakkı yok, sesi en net duyulacak olan yerde bir oyuncu bariz SOS verirken Teknik Direktör müdahele etmediği için tepki vermeye hakkı yok, ee nasıl olacak bu iş? Teknik Direktör bunu görmüyor ise nasıl olacak bu iş biri bana bir anlatsın bunu?

Şampiyonluk için oynuyoruz evet ama adam daha yerde ki rakipten topu alamadı, o top gitti ceza sahasına, ters bir durum olup penaltı olsa ne olacak?

Maçın adamı tribünlerdir, takımı ayakta tuttular. Hele bir an vardı maçta, yaklaşık bi 30 sn Alanya top çevirince tribünler çıldırdı, zorla baskı yaptırıp topu kazandırdılar takıma. Latovlevici'yi zorla oyundan aldırdılar, resmen takımı tribünler yönetti desek yanlış olmaz.

Bunun dışında ne oynadığımız belli olmayan bir maçtı, basketboldaki fast-break gibi topu kazanıp hızlı çıkmak dışında planı olmayan, 2 tane can damarı olmayan vasat bir takıma karşı olgun bir oyun ortaya koyamayan bir takım vardı. Takımdaki özgüven neredeyse bitmiş, son paslarda ve bitirici hareketlerde inanılmaz bir panik ve tedirginlik vardı. Ha ne iyiydi dersek, iki tane kanatla çıkıldı maça, bu da en azından tek planımız olan hızlı çıkışlarda daha etkili olmayı sağladı.

Bu galibiyet ne kadar etkili olur tartışılır, en azından bjk puan kaybettiği için moral oldu. Taraftarın bu kadar şampiyonluğu arzuladığı ve takımın arkasında durduğu bir sezonda ve bu kadar değişmiş, kalitesi artmış bir kadroya bu saçmalıklar yaşatılmamalıydı. Haftaya çok daha kendimizden emin olarak sahaya çıkmalıydık ama bu havayı yakalamak şu aşamada imkansız hale geldi nerdeyse.

Sol bek bağırıyor bozuk egzos gibi duman çıkarıyor forvet bir tek gomisle olmaz deplasman maçlarında hızlı hareket eden adam geçen oyuncuya acil ihtiyaç var eren ve sinan devre arası gönderilip forvet alınmalı devreyi lider kapatıp bu iki takviye ile daha avantajlı hale gelebiliriz ancak belhanda ve feguli artık katkı vermeye başlamalı yoksa asla zor maçları alamayız

Sinanı bir kere de hızlı hücuma dönmemiz gereken zamanlarda Gomis ile değiştirse de bir denesek artık. Böyle zamanlarda tavşan forvet olarak iş yapabilir taktik icabı. Fakat bizim hoca Gomisi aynı tarz oynayan Eren ile değiştirdiği için hiçbir etkisi olmuyor. Sinanı alan satanda yokken neden bu denenmez anlamıyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt