17/18 H:13 | Galatasaray 2-0 Alanyaspor | MS | 25 Kasım - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet daha iyiydi. Daha iyi olmak icin gol, asist falan mi yapmak lazim. Bu nasil bir mantik? :)

Serdar Aziz ve Garry gol yada asist yapmadı.. Bence Yasin ve Gomis ile beraber maçın en iyileriydi.. Bu benim dusuncem.. Senin dusuncen farklı olabilir.. Kendi dusunceni soylerken benim yada baskasının dusuncesi ile dalga gecersen, hakaret edersen ona gore cevap alırsın.. Bu da sana son cevabım olsun.

Serdar Aziz ve Garry gol yada asist yapmadı.. Bence Yasin ve Gomis ile beraber maçın en iyileriydi.. Bu benim dusuncem.. Senin dusuncen farklı olabilir.. Kendi dusunceni soylerken benim yada baskasının dusuncesi ile dalga gecersen, hakaret edersen ona gore cevap alırsın.. Bu da sana son cevabım olsun.

Dalga gecerim, cunku sen yaptigin yorumla zaten bizle dalga gecmis oldun. Maicon vasat, evet.

Serdar ve Garry ikilisine gerçekten helal olsun belki çok aşırı süper topçular değiller ama gerçekten müthiş mücadele ettiler ayaklarına sağlık bana göre maçın adamı Yasin Gomis filan değil Serdar&Garry 'dir ...

Serdar ve Garry ikilisine gerçekten helal olsun belki çok aşırı süper topçular değiller ama gerçekten müthiş mücadele ettiler ayaklarına sağlık bana göre maçın adamı Yasin Gomis filan değil Serdar&Garry 'dir ...

valla serdar süper topcu birtek saktaligi düsündürüyor iste.
birdaha yasamasa iyi olur.
garry de iyi niyetli ama sac bas yolduruyor bazen.
ama yinede kanatsiz oynamaktan iyidir.

Maç sirasindaki yorumlari okudumda yuhh artik ulan 7 veya 8 net pozisyona girmisiz rakibe tek.pozisyon vermisiz tek bile degil yan top ,dolu dolu oynamisiz takimi yerin dibine sokmadiklari kalmis yazik Gecen sene zayif rakiplere karsi bile ne pozisyonlar veriyorduk millet sirf Tudor.gitsin diye takimin kotu oynamasini.bekliyor Ayni kisiler Tudor gitse yerine baska biri gelse sampiyon olamasak Tudor niye gonderildi Liderdik zaten diyecek Tudor iyi Td değil ama Sabretmemiz lazim Yerine Fatih Terim gelmezse, Oyle yada boyle sabretmeliyiz

ali ece: "galatasaray maçlara heavy metal grubu gibi başlıyor ama daha sonra düşük tempolu opera ya da leonard cohen şarkıları gibi oluyorlar."

Yine sistemsiz sadece istekle ve kalite farklı ile alınan tipik bir maç. Hakem orada penaltıyı verse ki vermemesi hata acaba neler olacaktı ki işlerin orayı gittiği çok bariz olmasına rağmen yine izleyen bir hoca. Israrla kanat oynatmama sevdası zorunda kalması sonucu oradan verim almamız, bir oyuncuyu ıslıklanma durumunda bırakması, faydalanabileceği bir oyuncuyu bugüne kadar 5 dakika filan anca oynatması, derbi maçlarda yenilmeyi geçtim ezilmeyi kendine dert etmek yerine saçma sapan gereksiz ve doğru olmayan bir matematiğin içine girmesi ile hoca yine sınıfta kalacak haftaya umutlu olmak için bir neden yok. Üstelik rakip 2 haftada çok çok vasat ekibe 1 gol dahi atamamış, 8 haftadır doğru düzgün maç kazandığı yok bizi güle oynaya yenecekler hala masal anlatılıyor...

Yorumlari hayretle okuyorum iyi olmamiz icin ne yapmamiz.lazimdi bu mac icin pozisyon desen pozisyona girdik Rakibe vermedik ne bekliyorz Abi Sirf gecen Hafta Basaktan 5 yedik diye boyke yorumlar yapiliyor

Sağda Mariano ve Rodriguez şart olduğu tekrar belli... Soldada yasinle iyi geldik. Marianonu yüzde 60 bir sol bek transferi ile darmadağın ederiz bu ligi. Zaten tudor saçma arayışlara girmeseydi şuan fark daha açık olurdu.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Aspor a gore macin adami Garry R. Bu forumdaki bazi arkadaslara gore macin adami Maicon.. Aspor (Erman Toroglu, Levent Tuzemen, Ilker Y.) futboldan anlamiyor canim.. :)))

Üst Alt