17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık

Tudor sayesinde 10 puan fark kapandı diyenler acaba takım farkı 10 puana çıkardığında bir kere bile Tudor sayesinde dedi mi Acaba?

Doğruya biz maçı kaybedersek hoca Tudor kazanırsak rakipler kötü ya da taraftar yönetiyor takımı

bütün forumun cenazesi kalkmış,nöbeti açın bari @Alper Altun
Noooo.

tumblr_oersq0GIZR1vr9uv5o2_500.gif

Dursun geçen kaç puan öndeyiz panik yok demişti
Şom ağızlı puanları kuruttu

TapaTalK
yarın bigün paniğe gerek yok 3-4 puan gerideyiz sadece şampiyon olacağız der ve kadıköydeki fener maçında tüyü dikerler. geçen sezon da inat edip ligin 2.yarısına riekerink ile başladı yine şampiyonluktan kopardı takımı sonrasında acele ile tudordan başkasını bulamadı doğal olarak. bu sezon da aynı hatayı yapıp tudorla 2.yarıya başlayacak ve yine bataklığa sürükleyecek takımı, üstelik devre arası bukadar uzunken elimizde iyi bi fırsat varken.

Bizden iyiler net.Aykutla basak geçtik herif şuanda ligin en iyi topunu oynatıyor.Bu bursayla şuanda biz oynasak kesin yenemezdik.

Tudor sayesinde 10 puan fark kapandı diyenler acaba takım farkı 10 puana çıkardığında bir kere bile Tudor sayesinde dedi mi Acaba?

Doğruya biz maçı kaybedersek hoca Tudor kazanırsak rakipler kötü ya da taraftar yönetiyor takımı

Tudoru en çok öven bizdik ama kendi kendini yaktı o kibiri yüzünden 10 puan fark 15 e çıkabilirdi fişi çekebilirdik şimdi ise - 10 a doğru yol alıyor eleştirmemiz gayet normal.

O hocayı gönderdim bunu getirdim, seneyi ortalama 3 hocayla bitirdim, her transfer sezonunda 40 transfer istedim en marjinal olmayan genel geçer, dolu taraftar benim heyo

Tudor'un da fenerin de sülalesini. Banane kardeşim devre arası nokta transferler ile 11de 11 yapıcaksın farkı tekrar açacaksın. Bütün derbiler evimizde. (kadıköy'e 0 yazdım) Sakatlık şu bu bahane kabul etmiyorum. Bütün maçları bam bam bam kazanıcaz kardeşim. Beni sahadaki arma ilgilendiriyor. Destek ŞART ne bu şerefini sevdiğim şikecilerinin ne tinercilerin hatta iktidarsporun bile şampiyonluğunu görmek istemiyorum. Tudor'un gideceği yok o yüzden 1 senelik tam destek çok zor değil.

bunlara vurup bunları dışarı atacaktık ardından akhisarın 6 attığı ts yi taşşehiri en sonunda da bjk beraberliğiyle lig bitecekti yılbaşına doğru şimdi ise muhtemelen ilk 3 e zor gireceğimiz bir lig oynanacak abv emeği geçenlere

bizim taraftar kadar anında tepki veren taraftar yok

biraz sabirli olun anasini satayim

Sabir mi kaldi sukru

Buyuk maclarda rakipler eziyor bizi, icimizden geciyorlar, basimizdaki adam conte futbolu oynatmaya calisiyor, beceremiyor, hatadan donmek yerine inatla uzerine gidiyor.

2 yildir bok gibi oynayan Galatasaray vardi, taraftar 2 yil disini sıktı, bu sene bari iyi oyunla maclari kazanalim dedik, iyi oyuncular alindi ama buyuk maclarda anadolu takimi gibi oynuyoruz. Sabir da bir yere kadar.

Hala Tudor diyenler var.Allah size akıl,fikir versin.Başka tek kelime denmez sizin gibilere

2013 yılından itibaren sezonu ortalama 3 hocayla geçmeyi marifet sayan, Mancini, Denizli, Prandelli, Riekerink, Taffarel, Orhan Atik filan kesmemiş taraftarın 4-5 ay sonra seçime gidecek yönetimden milyon eurolar basıp 10. Hocasını getirmesini istemek akıllıca tabi siz de haklısınız.

yarın bigün paniğe gerek yok 3-4 puan gerideyiz sadece şampiyon olacağız der ve kadıköydeki fener maçında tüyü dikerler. geçen sezon da inat edip ligin 2.yarısına riekerink ile başladı yine şampiyonluktan kopardı takımı sonrasında acele ile tudordan başkasını bulamadı doğal olarak. bu sezon da aynı hatayı yapıp tudorla 2.yarıya başlayacak ve yine bataklığa sürükleyecek takımı, üstelik devre arası bukadar uzunken elimizde iyi bi fırsat varken.
Olacaklar belli

Büyük maç takıntısını çözemeyecek ve bizde sadece anadolu maçlarıyla şampiyon olamayacağız sezon sonuna kalmadan adamı şutlayacaklar

Hem bizi şampiyonluktan edecek hem adamı yanlış zaman da kovacaklar
Seçime gidilip tekmeyi yiyecek birde bi dünya para harcadı aysal gibi sportif başarı da gelmedi. Tarihin en mal baskanı olarak geçecek kulübün tarihine

TapaTalK

Sabir mi kaldi sukru

Buyuk maclarda rakipler eziyor bizi, icimizden geciyorlar, basimizdaki adam conte futbolu oynatmaya calisiyor, beceremiyor, hatadan donmek yerine inatla uzerine gidiyor.

2 yildir bok gibi oynayan Galatasaray vardi, taraftar 2 yil disini sıktı, bu sene bari iyi oyunla maclari kazanalim dedik, iyi oyuncular alindi ama buyuk maclarda anadolu takimi gibi oynuyoruz. Sabir da bir yere kadar.

büyük maçlarda siçip batirdigi dogrudur ancak sampiyonluk sanslarimiz bitmis gibi konusmaya gerek yok

lig daha uzun, herkes puan kaybedecek

fb kazandi diye travma geçirmeye gerek yok

Tudor'un da fenerin de sülalesini. Banane kardeşim devre arası nokta transferler ile 11de 11 yapıcaksın farkı tekrar açacaksın. Bütün derbiler evimizde. (kadıköy'e 0 yazdım) Sakatlık şu bu bahane kabul etmiyorum. Bütün maçları bam bam bam kazanıcaz kardeşim. Beni sahadaki arma ilgilendiriyor. Destek ŞART ne bu şerefini sevdiğim şikecilerinin ne tinercilerin hatta iktidarsporun bile şampiyonluğunu görmek istemiyorum. Tudor'un gideceği yok o yüzden 1 senelik tam destek çok zor değil.
Mevzunun transferle bitmediğini anlayanlar umudu kesti.Ben ta geçen sene dedim herkes kadro leş hele kadrosunu kursun görelim derken bu adama 10 numara takım kur yine birşey yapar şampiyon yapamaz demiştim.Transfer yaparsan en fazla giren kazığın boyutunu büyütürsün.Bu hafta itibarı ile iş işten geçti,kanserli hücreyi kesip atamadılar şimdi bütün vücudu sarmasını izleriz

Üst Alt