17/18 H:15 | Galatasaray 4-2 Akhisarspor | MS | 9 Aralık - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2b3b50eb0111f231d4be810ae621d22d.jpg

belki o hanimefendiyi holiganlardan korumak için bunu yapmis olabilirler

zira geçen hafta vodafon arenada az kalsin tarihe geçecek bir maglubiyet yasiyorduk

Her etkinin bir tepkisi vardır, desteğe giden iki Beşiktaş takılı taraftarımızın üstündeki formayı nasıl çıkardıklarını çok iyi biliyoruz üstelik Avrupa maçı idi. Evet bu yapılan yanlış ama orda fanatik taraftarları geçen hafta Beşiktaş mağlubiyeti alınmış, bir de forma olayı da unutulmamışken bjk forması ile gidiyorsun, eminim kendi eşlerini çocuklarını o forma ile stada getirmezlerdi, kritik bir haftada kritik bir sezonda çok normal. Abartmayın yok medeniyet imiş yok bilmemne imiş, medeniyeti önce gidip beşiktaşlılara anlatın sonra buraya gelin

XPERIA X

Adi kari
Stadlardan men edilmelidir
Gecen hafta yenildigimiz takimin formasiyla T gecer gibi gelip gulerek poz veriyor
Pasoligi de arastirilmali nasil bjkli biri bizim tribunden bilet alabiliyor diye

Kardesim siz deli misiniz ? Ben bjkliler medeni de bizimkiler boyle yapiyor mu yazmisim ?

butun turkiyeyi kast ederek konusuyorum burada , hala gelmis Gs formasiyla git diyor . Abi siz didismek satasmaktan oteye gidemeyecek derecede fikirsiz adamlar misiniz ?

mevzuyu konusacagiz yerde yok sen oraya git buraya git

forma cikarttirma mevzusu son 2-3 ayda boyle kac kere yasandi , hangi stadyumda oldugu degil mesele

bu ulkede kanun kural yok mu ? Eger stadyuma rakip forma ile girmek yasaksa , bu bir yonetmelige bagli ise amenna

fakat bu yoksa , zorla bu formalarin cikarilmasi beden butunlugune saldiridir ve tck ya gore suctur , burada kolluk kuvveti , ozel guvenlik kanunu koruyacagina mahalle baskisi yapiyor

ve bu turkiyenin 4 BIR YANINDA oluyor ve bizim hala yorumunuz "sen git bjk stadinda giysene"

bu kadar kit olmayiniz , bu mesele nasil duzelecek ona odaklanin

Kardesim siz deli misiniz ? Ben bjkliler medeni de bizimkiler boyle yapiyor mu yazmisim ?

butun turkiyeyi kast ederek konusuyorum burada , hala gelmis Gs formasiyla git diyor . Abi siz didismek satasmaktan oteye gidemeyecek derecede fikirsiz adamlar misiniz ?

forma cikarttirma mevzusu son 2-3 ayda boyle kac kere yasandi , hangi stadyumda oldugu degil mesele

bu ulkede kanun kural yok mu ? Eger stadyuma rakip forma ile girmek yasaksa , bu bir yonetmelige bagli ise amenna

fakat bu yoksa , zorla bu formalarin cikarilmasi beden butunlugune saldiridir ve tck ya gore suctur , burada kolluk kuvveti , ozel guvenlik kanunu koruyacagina mahalle baskisi yapiyor

ve bu turkiyenin 4 BIR YANINDA oluyor ve bizim hala yorumunuz "sen git bjk stadinda giysene"

millete salca olmayi birak artik

Tepki alacağını bile bile o paylaşımı yapıyorsun

Sonra diyorsun siz kıt mısınız bilmem ne

Peki sen provakatör müsün arkadaş derdin nedir senin anlat da bilelim

Beyler Sinan Bilgin haklı. Güvenlik görevlileri kadının ve eşinin iyiliği için çıkardılar muhtemelen formasını o ayrı bir konu. Bu ülke insanını az çok iyi biliyorsak eğer orada kesin polemik ve olay çıkartacaklardı. Adamın biri eşi ve hanımıyla şu şekilde maç izleyemecekse, bizim taraftar ve insan olarak tahammülümüz kalmadıysa eğer eğer şapkayı önümüze alıp düşünmemiz lazım. Sorun sadece stadyum genelinde değil. Ülke genelinde hoşgörü problemi var.

Üst Alt