17/18 H:15 | Galatasaray 4-2 Akhisarspor | MS | 9 Aralık - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler Sinan Bilgin haklı. Güvenlik görevlileri kadının ve eşinin iyiliği için çıkardılar muhtemelen formasını o ayrı bir konu. Bu ülke insanını az çok iyi biliyorsak eğer orada kesin polemik ve olay çıkartacaklardı. Adamın biri eşi ve hanımıyla şu şekilde maç izleyemecekse, bizim taraftar ve insan olarak tahammülümüz kalmadıysa eğer eğer şapkayı önümüze alıp düşünmemiz lazım. Sorun sadece stadyum genelinde değil. Ülke genelinde hoşgörü problemi var.

Hosgoruyu bir yana birak . Bak mesela gecenlerde cuneyt ve triosu bayern psg liderlik macini yonettiler

tarik ongun un bizim penalti gume gittiginde yasadigi muameleyi hatirlayin

o gun de sormustum , mesela almanlarin liderligine engel olacak bir hatali bayrak penalti ofsayt vs verseydi , bizi zerre de sevmeyen o alman taraftarlar tarik ongunu pet su siseleri veya bira bardaklari ile
yikarlar miydi

180320120205564429938_3.jpg

:(
Görseli Ahmet abi hazırlamış olabilir mi acaba?

Deplasman yasağı olan ülke burası neyi tartışıyorsunuz?

VAKIFBANK - GALATASARAY KADIN VOLEYBOL MAÇINA DEPLASMAN TARAFTARI ALINMIYOR.

Vakıfbank kim ulan Vakıfbank???

Gidin başka meseleleri çözün.

Şu Forma işini ama abartmışsınız. İddiasına giriyorum güvenlik kendine vazife çıkarmayıp müdahele etmese hiç bir şey olmazdı. Adam oraya eşi ve çocuğu ile gelmiş. Ülkemizde her gün bir sürü tuhaflık oluyor ama merak etmeyin çoluğa çocuğa, aileye herhangi bir saygısızlık yapılacak kadar değil.

1 sene evvel besiktasli dostlarla bir dugundeyiz

tebrik ederiz de dedim su quaresmaya laf edin iki rekat

hagi az mi yapti dediler , peki dedim o zaman , yani siz de quaresma da yapiyor diyorsunuz oyle anladim dogru mu

lafa baslarken q7 ne yapmis ki diyenler sonunda hagi yapti q7 de yapiyorda fit oldular kendilerince

seviye bu

Şu Forma işini ama abartmışsınız. İddiasına giriyorum güvenlik kendine vazife çıkarmayıp müdahele etmese hiç bir şey olmazdı. Adam oraya eşi ve çocuğu ile gelmiş. Ülkemizde her gün bir sürü tuhaflık oluyor ama merak etmeyin çoluğa çocuğa, aileye herhangi bir saygısızlık yapılacak kadar değil.

Çok naifsin o zmn rns

Burada sorulmasi gereken soru kulaga salakca gelse de su

simdi bu esiyle maca gelen adam Gs li mi ? Evet .

peki o 30 cm yaninda tum mac bir bjk formaliya tahammul edebiliyor

hemen simdi diyeceksiniz ki "lan salak adamin karisi"

iste problem burada , sizin de kariniz olsa sorun olmaz ama baskasinin karisi ise formasi cikartilmalidir

iste problem burada , sizin de kariniz olsa sorun olmaz ama baskasinin karisi ise formasi cikartilmalidir

:confused:

30cm olan ne onu anlamadim

Üst Alt