17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık

yav canımızdan çok seviyoruz. bütün hafta maçı iple çekiyoruz. denyonun teki bütün hayatımızı mahvediyor salak salak işlerle. bide artislik yapıyor. valla yoruldum artık

maci biraz once izledim.

tudor capsizinin yaptigi hatalarin haddi hesabi yok.

yuh dedim.

o kadar yazacak sacmalik var ki.

yine gerizekali 3lu defans.

ulan uclu sacmaligini oynatiyorsun bari en azindan o sistemde az biraz oynayabilecek tek adam olan garry'i oynat.

yasin en buyuk ozelligi ileride oynayinca gol pozisyonlarina girmesi ve gol atmasi.

adami uclunun kanadina koyunca butun bu ozelligi kayboluyor.

elinde ligin en iyi sag kanat adami var. sen gidiyorsun adami ortada oynatiyorsun adamin ozellikleri yok oluyor. sonra bir ara sola koyuyorsun, vs. manyak herif.

sacma sapan oyuncu degisiklikleri.

adamlar iyice gomulmus sisirme oyuna gecicen ereni 89da oyuna aliyorsun.

daha yazacak o kadar sey var ki valla ben yoruldum.

fb macindan sonra yazdim eger bu herifi kovmazsak basimiz cok buyuk belaya girecek hic bir onemli maci alamayacagiz diye.

hala tutun bu capsizi.

Son düzenleme:
Tribüne gelmeyen klavye taraftarı sesini kessin. Hele hele Almanya 'dan atıp tutan almancılar.

dursun-ozbek_443.jpg

dursun-ozbek_4528.jpg

Geçen hafta, gerçekten Galatasarayın menfaatini düşünenler satılmış taraftar istemiyoruz dedikten sonra, istifa seslerine eşlik etme lütfunu gösterenler lütfen sussunlar.

Üst Alt