17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:16 | Yeni Malatyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Aralık

Gündemi takip et. Almanya 'nın Türkiye politikasına bak. Türk düşmanı olduklarını anla. Gel konuşalım. Her ne kadar Almancı da olsan :)
Zeki, ben Politikacı mıyım?
Demin bana Türk düşmanı diyorsun, şimdi işi bir ülkenin politikasına vuruyorsun.

Şimdi gelelim Almancı olmam konusuna. Aslında bunu yapmak zorunda değilim ama belki utanırsın, yüzün kızarır.

Bir kaç sene önce, ben herşeye rağmen ülkeme döndüm. Çocuğum engelli doğduğu için ve engelli olmasına rağmen, günün birinde kendi ayakları üzerinde dura bilmesi için gerekli olan imkanların yüzde onu bile Türkiye'de sunulmadığı için, tekrar Almanya'ya dönmek zorunda kaldım.

Şimdi yaptığım iş sebebi ile, hem Almanya'da, hem Türkiye'de kalıyorum. Buna rağmen kombinem var, Türkiye'de olduğum zaman her maça gidiyorum. Sence senenin yarısı Türkiye'de olmama rağmen Kombinemin olması yeterli mi Zeki?

Sen kimsin, necisin bilmem. Ailen, çoluğun çocuğun var mı onu da bilmem. Yaşın kaç onu bile bilmiyorum. Ama benden sana bir tavsiye, insanların neler yaşadığını bilmeden böyle şeyleri dile getirme.

Konuşmak mı istiyorsun? İnşallah yeni senenin başında yine Türkiye'de olacağım. Sultangazi, Cebeci Mahallesi. Buyur gel, bir çay ikram edeyim, konuşalım, neler doğru neler yanlış, neler boş.

Son düzenleme:
Üst Alt