17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat

Su Alanyaspor'un bile 2'si net olmak üzere toplamda 3 pozisyonu var ama Fener'in kaleye gelen iki sutu da gol oldu. Mal bunlar ya.

Ne Belhanda ne de Talisca Giuliano kadar iyi oyuncular degiller. Takim komple cöküs yasasa bile, adam sazi eline aliyor. Böyle bir 10 no istedim iste Sneijderden sonra
Neyin sazı yahu. Adam forvet gibi koşu yapıp posisyon arıyor kendisine.

Bir oyuncu kuruşun özelliklerin f si yok adamda. Talisca da bunun gibi zaten daha çok ama o bile oyunda daha çok oyun kurucu tipine benziyor.
Giuliano iyi ikinci santrfor bencede ama öyle sneijder bilmem on nummara ile alakası yok. Ha böyle ikinci santrfor ismini istiyorum on nummara yerine söylüyorsan anlarım

Neyin sazı yahu. Adam forvet gibi koşu yapıp posisyon arıyor kendisine.

Bir oyuncu kuruşun özelliklerin f si yok adamda. Talisca da bunun gibi zaten daha çok ama o bile oyunda daha çok oyun kurucu tipine benziyor.
Giuliano iyi ikinci santrfor bencede ama öyle sneijder bilmem on nummara ile alakası yok. Ha böyle ikinci santrfor ismini istiyorum on nummara yerine söylüyorsan anlarım

Aynen böyle birisi lazimdi iste takima.
Kanatlar + merkez oyunu kurup ikinci santrafor stilinde olan bi 10no ile rakibi korkutmak. Fegh+Gary ile ideal olabilirdi

Güzel çok güzel. Bu galibiyetlerle kendilerini bir şey sanacaklar.

Alanya savunması bu arada çok kötü. Savunmaları biraz iyi olsa Fenerbahçe sıkıntı yaşar.

Benim içim rahat. Fenerbahçe bize sıkıntı yaşatmayacaktır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt