17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat

37 dakikada fenerin iki pozisyonu ve iki şutu var, ikisi de gol oldu.

Alanya 6 şut attı, ve net pozisyondan yararlanamadı.

Üstelik Alanya bitik bir takım.

Alnitak Alnilam Mintaka

Kaybetmiyor olabilirler ama berabere kaldıkları çok maç var. Deplasmanda daha çok puan kaybedecekler.

Biz onlarla Kadıköy’de en kötü berabere kalırız. Ben çok rahatım. Şampiyonuz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

biz kadıköy'den eli boş döneriz. tek ümidim anadolu deplasmanlarından puan kaybetmeleri. bizim de deplasman performansımız pek de mükemmel değil.

12 hafta var daha ne biz ne de fener sampiyon oldu. her maçta birilerini sampiyon ilan etmekten vazgeccmeli bazı arkadaslar.

Yalnız haftaya kesinlkle fb kazanmaması lazım. Adamlar trabzon, ibb , bjk ile oynamış bizi de kadiköyde yeneceklerine göre aşırı şanslı olurlar . Bizim de fikstür iyi ama kendi evimizde de olsa sonuçta zor maçlar var ve berabere falan kalabiliriz . Kısaca kesinlikle haftaya bjk kazansın

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bugünkü sohbetimizi unutmamanızı dilerim. Kadıköy’de kaybetmeyeceğiz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

istersen caps alabilirsin . o haftaya kadar şayet fener yarışa ortak olursa hele hele puan olarak eşit ya da avantajlı olurlarsa müthiş bir taraftar desteğini arkasına alarak oynayacaklardır. şansları da yanlarında. guiza , selçuk şahin gibi adamları bile gol atabildi bize.
sezonun yanılmayı istediğim en büyük maçıdır inşallah lafımı bana senin lehine olacak biçimde bana hatırlatırsın

Yalnız haftaya kesinlkle fb kazanmaması lazım. Adamlar trabzon, ibb , bjk ile oynamış bizi de kadiköyde yeneceklerine göre aşırı şanslı olurlar . Bizim de fikstür iyi ama kendi evimizde de olsa sonuçta zor maçlar var ve berabere falan kalabiliriz . Kısaca kesinlikle haftaya bjk kazansın

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

beraberlik en güzel sonuc olur sonra bjk galibiyeti tabi.

Üst Alt