17/18 H:22 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezon başında takır takır oynayan takım yenilse üzülürdüm ama bugün çok üzülmedim. Siz de çok takmayın. Selçuk, Tolga, Donk üçlüsünün orta saha oynadığı takım şampiyon olamaz zaten. Herhangi bir Anadolu takımı orta sahasından farkı yok. Sezon başındaki takımın tüm numarası Ndiaye ve Fernando 'ydu zaten. Onlar olmayınca takım yarı yarıya güç kaybetti.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yine bir anadolu takımı
Yine iğrenç bir oyun ve yine futboldan bi haber terim.
Anca caf cafli giyinip, saha kenarında diliyle,ağzıyla ,burnuyla garip garip hareketler yapsın.

Nerdesin ey kebapçı?
Gel de bizi şu gazci heriften kurtar!

hem yaşın 35.
10 senelik üyesin neredeyse.
ve de öyle bir imzan var?
yürü git lan işine.

işte Riekerink dönemi Bruma bir şey yapacak da kazanacaz durumuyla aynı.

Bugün rezil oynuyoruz yaw.

Bruma bizim tüm takımı top diye oynar..

Eskiden az paraya bir ton çöpü doldururlardı takıma..
Şimdi bizi yönetenler resmen çağ atladılar çok büyük paralara çöpleri doldurdular takıma..
inanılmazı başardılar.
Şu takımdaki bazı oyunculara verilen bonservis paralarına öyle kadro kurulurduki eze eze şampiyon olurduk..
Tudor , dursun ve keltoş resmen tarih yazmışlar..

Carrasso - Mariano - Serdar - Maicon - Nagatomo - Allah Yardım Etsin - Garry - Belhanda - Feghouli - Gomis

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlısı olsun şampiyon olamayacaksak da olamayacağız dünyanın sonu değil ama Kasımpaşa'ya 1-0 dan 2-1 maç vermek büyük takım imajına yakışmıyor ve Galatasaray maalesef günden güne eriyor bana göre.

Kadromuz şampiyonluk için yetersiz.Terim'inde hataları var ama bütün suç onda değil.Devre arası ndiaye satılıyorsa takıma 8 numara forvet ve solbek alınması gerekiyordu biz sadece solbek alarak intihar ettik!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt