17/18 H:22 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
serdar aziz sakatlanmış,ondan cıkmıs oyundan.şampiyon olursak çok serefsiz bi sezonda şampiyon olmuş olacagız.bu yüzden cok değerli.bu yüzden cok istemelisiniz 21.şampiyonluğu.

Eren ve Gomis ile 4-4-2 oynanmayacağını paratör anlayamadı.Ahmed Musa tipi bir oyuncu lazım.İkiside durağan oynuyor zaten.

Eren ve Gomis zaten 4-4-2 de olmayacağı belli fakat hocanın elinde kimse yok eğer agresif bir başlangıç yapılacaksa ki eren - gomis harici hiçbir oyuncumuz yok kimi sokacaktı defans çıkarıp defans mı sokacaktı. Hocaya Ahmed Musa alalım dediler de hoca mı istemedi biz mi bilmiyoruz. Maç 1-0 olmuş kontra ataklar yakalamaya başlamışız tam 0-2 olacağı dakikalarda geçen sene ki karabük maçı gibi tektikçinin biri devre arasına girecekken verdiği penaltıyla devre arasına girdik, serdar sakatlandı, orta sahadan donk stopere geçti ki orta saha alternatifi kalmadı. İlk yarı sonunda gol atıp girmekle gol yiyerek girmek arasında dağlar kadar fark var en basiti rakibi canlandırdı ve daha agresif oynamalarını sağladı.

Herşeyi geçtim ulan berabere kalın bari.Sivas ile bu maç berabere kalsak şuan liderdik.Tamamen orta sahadaki oyuncuların verimsizliğinden kaynaklanıyor bu durum.O mdiaye diyen mal gördünmü la adamın önemini şimdi.Yol geçen hanı gibi oldu orta saha.

bugün maç genelinde iyi oynadık ama son 5-10 dakika kötü oynadık.

bunun başlıca sebebi çok fazla hücumcu futbolcuyla sahada olmamız. orta sahayı tek başına tolgaya bırakmak intihar oldu.

hocanın yaptığı değişikliklerden hiç biri etkili olmadı. sadece feghouli değişikliği doğruydu çünkü kendisi dökülüyordu.

faul olmayan bir penaltıdan golü yedik, kalede kaleci yokken golü atamadık altı pastan ve hakem rezaleti...

Son düzenleme:
Tolga-Selçuk orta sahası geçen sene 15 puan fark yemişken yine ligin ortasında bu ikiliye dönmek hoş olmadı. Ligdeki en kötü kombinasyon olabilir ne savunabiliyorlar ne topu karşıya taşıyabiliyorlar bunlarla deplasman kazanmak mucize.

Bence bizim bu seneki tek fiyasko transferimiz fegohuli. Kim ne derse desin adam resmen yuruyor sahada ayagina gelince de ya şut ya da direk pas. Bireysel bi oyuncu gec yok calim at yok gorsen 90 dakika kosmus da bitik her topu aldiginda. Bunlari yasin yapsa coktan isliklanmisti

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Serdar Aziz: "Pozisyonun penaltıyla alakası yok. O pozisyonda bana faul yapıldı ve ayağımdaki ağrı sebebiyle oyundan çıkmak zorunda kaldım. Kontrollerden sonra durumum netlik kazanacak."

Tudor ilk 8 haftada tek beraberlik almıştı.
Fatih hoca ise 5 haftada 2 yenilgi aldı. Tubor'un dağılması, zor maç serilerinde olmuştu. Bakalım Fatih hoca asıl maçlar başladığında ne yapacak?

1) Tudor'u hakkını yedik gibi geliyor bana.
2) Fatih hoca en büyük efsanelerimizden ama artık farklı çözümler üretilmesi gerekiyor.

Son 7 deplasmanin 6 tanesini kaybettik.

Baktim da tarihimizin en kötü sezonu olarak gördügümüz 2010/11 sezonunda da basarmisiz böyle birseyi. 19. ve 31.haftalar arasinda 7 deplasmanda 6 maglubiyet almisiz.

Rezillik yahu.

Serdar Aziz: "Pozisyonun penaltıyla alakası yok. O pozisyonda bana faul yapıldı ve ayağımdaki ağrı sebebiyle oyundan çıkmak zorunda kaldım. Kontrollerden sonra durumum netlik kazanacak."
Bende penaltı değil diye ısrar etmiştim...

Şimdi ters açıdan tekrar izledim. Net penaltıymış be.

Baya baya bileğe dalmış rakibin.

Bende penaltı değil diye ısrar etmiştim...

Şimdi ters açıdan tekrar izledim. Net penaltıymış be.

Baya baya bileğe dalmış rakibin.
Evet Fatih maalesef öyle yani hakem şu pozisyona penaltı çalsa (ki çaldı) neden çaldı diyemiyorsun

zaten bizim salağın topa tabanla bir dalışı var ki en ufak bir yanlışta penaltı vermemek mümkün değil

ALP-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet Fatih maalesef öyle yani hakem şu pozisyona penaltı çalsa (ki çaldı) neden çaldı diyemiyorsun

zaten bizim salağın topa tabanla bir dalışı var ki en ufak bir yanlışta penaltı vermemek mümkün değil

ALP-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Öyle topa gitmesi amatörce zaten ama başarılı oldu diye övmüştüm kendi kendime. Orada bileğe donkk diye vurduğunu görmemiştim vallahi.
Baya sert hamle bide üstelik. Topa değmese kırmızı bile tartışırım

Üst Alt