17/18 H:22 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben şunu da şuraya bırakayım biz şampiyon olacağız şampiyon oldugumuz da Allah askina o inanmayanlar sevinmesin sadece bu kadar şu sosyal medya 2006 da 2008 de bu kadar etkin olsaydı biz gene sampiyon olamazdik yazık lan şu insanlara yazik aslanım sizin egolarınız Galatasaray sevginizin önüne geçmiş yoneticisi futbolcusu taraftarı hepsi böyle Allaha emanet olun hayırlı geceler.

bileğine de geliyor evet ama ilk topa çok net dokunuyor ve durduruyor resmen topu.
bu kadar kolay pen6 olmaz artık.
Serdar hamle yapıyor topa ama top ayağının altından geçiyor ve Serdar'da bileğine vuruyor

Hakemlerin bize karşı çok rahat düdük çaldıkları bir gerçek ama bu pozisyonda penaltı verilebilir verilmeyebilir de çok takılmadım yani

ALP-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ama salak serdar zamanını ayarlayamadığı için adamın bileğine vuruyor net bir biçimde

ALP-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu tarz pozisyonlarda önemli olan ilk hamleyi topa yapıp yönünü değiştirmektir. Pozisyonun devamında adama bir şekilde temas edebilirsin ve faul çalınmaz. Eğer topla adama aynı anda temas edersen veya önce adama sonra topa temas edersen faul doğru karar olur.

Deplasmanda oynadigimiz son 7 macin 6sini kaybetmisiz.

Transfer sart dedik, orta saha ve forvet sart dedik ama yapmadilar. Alin icinizden halledin. Yetersiz oyunculari "kazanmaya" devam.

Bu takımın kondisyonu kötü yürüyecek halimiz yok.Bir tek gary ayakta kalıyor birde yeni gelen nagatomo ayrıca takımda hırs yok şampiyonluk isteyen bir takım bu kadar rezil oynayamaz tamam bjk başak filan yenilirsinde paşa nedir arkadaş ts bile bizden daha hırslı futbol oynuyor.Sadece iç saha maçlarında taraftarın gazıyla bişeyler yapıyoruz ondada ilk sağlam rakipte fenere takıldık.Ben içerdeki başak bjk ve ts maçlarınıda kesin kazanırız diyemiyorum.Son olarak gomisin deplasmanlardaki rezil performansıda bizi olumsuz etkiliyor bir futbolcu gece ile gündüz gibi farklı olmamalı.İçerde golü bişekilde zaten buluruz bize deplasmanda bitirici olması lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu takımda orta yapan futbolcu yok cidden.çalışsınlar idmanda.zor bişey değil.en iyi belhanda kesiyo ortaları

bir ara arka arkaya kornerler kazandık. bırak büyük takımları anadolu takımları bile bir tane gol çıkarırdı. en azından birine çıkıp kafa vururdu. koca Galatasaray bir pozisyon çıkaramadı. duran toplardan gol bulamadığın zaman zorlanırsın. büyük takım farkı kalmaz. bizim gol atmamız için net poziyon felan bulmamız gerekiyor. duran toplarla oyunu açamıyoruz.

Olabilir bu tür müdahalede ceza içinde. Böyle penaltı verilmez. İtalya'da her posisyon penaltı olur böylece

Ben Serdar'ın bileğe vurduğunu görmedim şahsen pozisyonda bana temiz geldi ama eğer vurduysa penaltı kararı doğru önce topa müdahale etmiş olması birşeyi değiştirmez çünkü sakatlamaya yönelik bir hareket.

bir ara arka arkaya kornerler kazandık. bırak büyük takımları anadolu takımları bile bir tane gol çıkarırdı. en azından birine çıkıp kafa vururdu. koca Galatasaray bir pozisyon çıkaramadı. duran toplardan gol bulamadığın zaman zorlanırsın. büyük takım farkı kalmaz. bizim gol atmamız için net poziyon felan bulmamız gerekiyor. duran toplarla oyunu açamıyoruz.

fernando dönünce fernando-donk olacagından ortasaha belhanda kullanır duran topları ama artık selcuga katlanamıyorum.göz göre göre olası gollerden oluyoruz.

Kadromuz şampiyonluk için yetersiz.Terim'inde hataları var ama bütün suç onda değil.Devre arası ndiaye satılıyorsa takıma 8 numara forvet ve solbek alınması gerekiyordu biz sadece solbek alarak intihar ettik!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayın hocamız dostluklarını kullanıp transfer yapacaktı güya selçuk zararlısına satılana kadar adım atmayı bilen oyuncu baksaydık. Bi biz bulamıyoruz şu piyasada

Hala boş boş hakem diyorsunuz. Verdigimiz pozisyonların haddi hesabı yok ilk yarı, hani tek kale oynarsın bi gelirler hakemle atarlar neyse. Hadi onu da geçtim 2. yarı etkili tek atağımız 90+3'teki Gomis'in pozisyonu. Geçiniz, hakem hataları herkese oluyor, Paşa hak ederek kazandı.

Gomis yere düşünce oyundan alınmalıydı, devam etmek isteyebilir ama psikolojik olarak oynayamaz, oynayamadı zaten 90 dakika yürüdü.

Garry'ye biraz beyin lazım kimse kusura bakmasın, attığı gol dahil pas atacağı pozisyonlarda kaleye vuruyor. 2. yarı Gomis'le verkaç yaparak getirdigi pozisyonda sağına atsa 2. gol gelirdi. Ha golü atınca yine 2-1'de tutamazdık orası ayrı.

Sezonun ilk yarısının en iyi oyuncusu kim diye kime sorarsak soralım forumun %80'i Ndiaye, Gomis, Mariano der. Biz Mariano'yu oynatmıyoruz. Bugün Linnes'in bindirmelerini Mariano yapsaydı minimum 1'i gol olurdu, kesmeyi bilmiyor bu adam.

Dün yazmıştım foruma macı almamız cok zor diye. Mağlubiyeti hiç düşünmüyordum beraberliği koparırız diyordum ama o da olmadı. Sezonun maalesef en kritik maçıydı. derbiye kadar önümüzdeki tek deplasman maçı Karabük, o yüzden 3 haftayı kayıpsız geçip, evimizdeki Beşiktaş-Başakşehir-Trabzon maçlarından 7 puan çıkarabilirsek şampiyonluk ibresi yine bize dönecek. 3 maç aralarında Gencler ve Alanya deplasmanları var, ikisi de düşme potasında, bunlar da cok cok zor olacak. Bu saatten sonra çıkacağımız her deplasman maçı final maçı, deplasman kredilerini tükettik, Kadıköy deplasmanından 1 puan cıkarabilirsek 1 deplasman mağlubiyeti kredimiz açılır yine. Çok zor bir dönem bizi bekliyor.

Son 7 deplasman da ne yazık ki 6 mağlubiyet oldu ndiaye, fernando varken bu seri başladı onlar yokken de devam ediyor buna çözüm bulamıyoruz bir de hakemlerin art niyetlerine de bakmak lazım son 3 haftadır aykut kocamanın açıklamasından sonra en az 7-8 tane penaltımız verilmezken oyuncularımız kolay atılıp rakiplerin atılmıyor ve üstüne bize karşı çok basit penaltı çalınıyor. Umarım kulüp yetkililerinden bazı kişiler artık sert konuşur yoksa bizi daha da biçmeye devam edecekler

Muslera : Çok kötü değildi ayrıca penaltıyı bile çıkarıyordu. Günah keçisi ilan edemem. Yerine Carrasso yazanlar ciddi değildir umarım Carrasso o kilolarla halı sahada bile kalecilik yapamaz.

Serdar Aziz : Yine sürekli adam kaçırdı. Dengesiz bir stoper. Yaptığı hareket kesinlikle penaltı değil ama ceza sahası içerisinde tam bir saatli bomba.

Maicon : Bu akşam çok kolay çalımlar yedi. Vasat.

Linnes : Sağ tarafta bence gayet iyi oynadı bindirmeleri falan başarılıydı. Orta konusunda ise aynı şeyleri söyleyemem yerden açması gereken ortaları havadan, havadan açması gereken ortaları yerden açtı.

Nagatomo : Fena değildi, sürekli gidip geldi ama aynı zamanda çok pas hatası yaptı.

Selçuk : Etliye sütlüye karışmadı. Klasik bitik Selçuk.

Tolga : Akıl yoksunu herif sezon sonu yollanmalı.

Donk : Maçın yıldızı diyebilirim. ilk yarı ofansif, ikin yarı ise defansif olarak çok iyi işler yaptı.

Rodrigues : Donk ile birlikte maçta bir şeyler yapmaya çalışan tek adamdı. Hırsı ve azmini çok beğeniyorum. Mücadeleyi bırakmıyor böyle devam aslan.

Feghouli : İlk yarı etkili gibiydi ama istediğimiz performansı çok fazla veremedi. Vasat üstü

Gomis : O golü atması lazımdı ama yinede topla çok fazla buluşturamadık. Canı sağ olsun.

Eren : Sahada ne yaptı kendide bilmiyor.

Sinan : Artık Florya'ya adım atmaması lazım. Mücadele yok, hırs yok, istek yok. Sahada yürüyor defolup gitsin.

Yasin : Beyni Tolga ile aynı çalışıyor defolup gitsin.

Yok saydığımız Donk bile fena oynamadığı halde böyleyiz...Bu takıma Fernando sağlam ve Ndiaye varken de orta saha oyuncusu lazım olduğunu söyleyip durduk, üzerine Ndiaye gönderildi. Ben beklentimi yüksek tutmadığım için hayal kırıklığı yaşamıyorum. Hamza sezonundan bile büyük sürpriz olur şampiyonluk, keşke gerçekleşse!...

Üst Alt