17/18 H:22 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Halisin şerefsizliğini göz ardı edersek terim maçı kendi elleriyle hediye etti.. Sivas-Malatya maçlarında yenileceğimiz o kadar belliydi ki dün o hissiyatı hiç yaşamdım ilk yarıda..Deplasmanda gayet de kontrollü oynuyorduk kafalardan seken top dışında tek pozisyon vermedik... Madem Serdar sakatlandı al korayı oyuna eren nedir yahu hala 10 sene önceki fantezilere neden giriyorsun..Hatta üstopik olcak ama ben orta sahaya Mairano hamlesi bile bekledim donk stopere geçip Mairano sağ iç oynatılabilirdi ki linnesle-feghouliyle harika işler de yapardı.. Böyle maçlar şampiynoluk maçlarıdır ne hikmetse biz hepsini kaybediyoruz..Artık benim de umudum iyice azaldı

Ahmet Çakar: "Galatasaray maçında verilen penaltı, penaltı ise ben 20 senemi çöpe atıyorum."

Ahmet Çakar: "Serdar Aziz'in pozisyonu penaltı falan değil."

O pozisyona penaltı verilmeseydi Ahmet çakar penaltı derdi. Pozisyonda penaltı. Aynısını biz yaşasaydık burdaki bi çok fatih terimsever penaltımızı vermediler diye yazacaktı.

bu takım bana umut vermiyor arkadaşlar. evinde taraftarın ittirmesiyle aslan kesilip, deplasmanda kediye dönen, pısırık bir takıma benzeyen bu takım şampiyon falan olamaz, o ışığı vermiyor malsef. bu da sanırım oyuncu kalitesizliği ve kaliteli oyuncularında laubaliliğinden kaynaklı

Takım maç boyu "nasılsa bu maç bizim" havasındaydı, (mesela 50.dakikada Muslera bir aut atışını öyle bir aheste aheste kullandı kiş sanırsın maç 5-0)
Kadromuz çok kısıtlı, en ufak bir sakatlığı-formsuzluğu dahi kaldıramıyor. Fatih terim ateşten gömlek giydi ve en ufak bi fanteziden bile uzak durması lazım. Hakemler desen hepsi bize bilenmiş, penaltılar kırmızı kartlar havada uçuyor aleyhimize. İşimiz çok zor. Ben en çok FB'den çekiniyorum. Hele BJK maçından da puan alırsa iş sakat. Biz Kadıköye gideceğiz, Sivasa Kasımpaşaya yenilen takımımızın Kadıköyde işi çok çok zor. Beğenmediğimiz Aykut vasat adamlarla geldi dibimize, sadece sağlam savunma yaparak. Sırf duran top sorununu çözmüş olsak 5-6 puan fazlamız vardı (Antalya(d), Malatya, Sivas maçları) Sırf kornerlerde iki direğe adam koysak bile bu kadar yemezdik.

Bir ileri bir geri olmadından sıkıldım para yok diye oyunucuyu satmak şampiyonluğu satmaktır
En iyisi kulübün bir an önce yabancı sermayeye satılması başka yolu yok her gelen gidenden farkı yok

O pozisyona penaltı verilmeseydi Ahmet çakar penaltı derdi. Pozisyonda penaltı. Aynısını biz yaşasaydık burdaki bi çok fatih terimsever penaltımızı vermediler diye yazacaktı.

1200px-AUT_vs._TUR_2016-03-29_%28177%29.jpg

Galatasaray'ı 2-1 yenen Kasımpaşa'da; sportif direktörü Nursal Bilgin başarılarının gölgelenmemesi gerektiğini belirtirken, çarpıcı sözler sat etti. Bilgin, "Dünkü maçta baktım, bütün Galatasaraylılar ağlıyor. Tünelde hakemi sıkıştırıyor, ağza alınmayacak laflar söylüyorlar ama pozisyon penaltı" dedi.

"Dünkü maçta baktım, bütün Galatasaraylılar ağlıyor. Tünelde hakemi sıkıştırıyor, ağza alınmayacak laflar söylüyorlar ama pozisyon penaltı. Kendilerine büyük rolü veren bu insanların mutlaka mazeretleri oluyor." diye konuştu.

Nursal Bilgin, Galatasaray'ın ikinci yarıda adım atacak gücünün kalmadığını belirtti.

Bilgin, kendilerinden çok daha büyük bütçeye sahip takımların, hakeme sığınmalarını anlayamadığını dile getirerek, "Yazıklar olsun. Türk futbolunun geldiği yer çok vahim. İkinci devrede rakibimiz tamamen bitti. Tolga Ciğerci, Selçuk İnan bitti. Bir tek Donk ayakta kaldı, o da bizden giden oyuncu. Onun dışındakilerin hepsi bitti. Adım atacak halleri yoktu. 2-1'den sonra her takım can haliyle saldırır, bunların bizim karşımızda yürüyecek halleri yoktu." ifadelerini kullandı.

Finansal değerlerini iki senedir küçülten tek takımın Kasımpaşa olduğunu aktaran Bilgin, bunun sonucunu almaya başladıklarını anlattı.

Başarının kendileri için bir süreç olduğunu anlatan Nursal Bilgin, şunları kaydetti:
"Oyuncularımızın biri bile hakeme itiraz etmiyor. 3-0 galip bir takımda bir oyuncu eğer hakeme itirazdan kırmızı veya sarı kart görürse inanın biz bu oyuncuyla yollarımızı ayırıyoruz. Dönüp kendi hallerine baksınlar. Geçen hafta 3-0 galipken Galatasaray'ın en iyi oyuncusu atıldı. Penaltı verse benim oyuncum ses çıkartamaz, çıkartırsa kulüpten atılır. İşte aynaya bakmaz, öz eleştiri yapmazsan, aynalara küsersen sonunda 'penaltı' diye ağlarsın. Nasıl penaltı değildi, senelerce futbol oynamış insanlar, Galatasaray'ı yönetiyorlar ama 'penaltı değil' diyorlar. Başarımızın gölgelenmemesi lazım. Toplu itirazlara kart var ve bunu hakemler göstermiyor. Bütün takımlar karşılaşmaları mahalle maçına çevirmişler. Kenardaki 10 kişi, bir de seyircilerini arkalarına alıyorlar herkes itiraz ediyor, böyle bir şey yok. İnsanlar gerçekten kendine bakması lazım."

mal herif

Hafta o kadar kötü başlıyorki kaybedince hiçbir iş yapasım yok acayip moralim bozuk bazen kendime kızıyorum neden bu kadar düşünüyorum diye ama elimde değil işte aklım fikrim şu 4 maçtaydı 4 de 4 yapsaydık %80 şampiyonduk of offff..

Berbat bir hafta oldu,bu maç ile şampiyonluk umudumu kaybetmeye başladım diyebilirim şu iki maçta en az 4 puan almamız lazımken 0 aldık bundan sonra zor

Üst Alt