17/18 H:22 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Parayı basmakla da olmuyor. Zamanında o niyetle parayı bastığımız Chedjou' nun şimdi kadroya giremediği BŞ de, Adana DS' dan bonservissiz alınan ''Anadolu çöpü:38573:'' Attamah banko oynuyor ve iyi de oynuyor mesela...

Parayı basmakla da olmuyor. Zamanında o niyetle parayı bastığımız Chedjou' nun şimdi kadroya giremediği BŞ de, Adana DS' dan bonservissiz alınan ''Anadolu çöpü:38573:'' Attamah banko oynuyor ve iyi de oynuyor mesela...

attamahyi ben de begeniyorum

orta sahada da oynayabiliyor yanilmiyorsam

gerçi biz alsaydik geldigi kulüp adana ds oldugu için bos yere elestirilirdi muhtemelen

İç sahada ve deplasmanda bu kadar farklı oyun oynayan başka takım yoktur ....Deplasmanda maç kazanamadığımız sürece şampiyonluk hayal...

Resmi sitenin mac sonu paylastigi resim

DWVhWc2WkAEznkH.jpg

İlk yarıdaki oyun 'bu maçı eninde sonunda alırız' hissiyatını veriyordu açıkçası. Oyunun kontrolü bizdeydi, rakip sahada etkili olmaya çalışıyorduk, kontrollü ve güven verici oyun vardı. Ta ki Serdar-Eren değişikliğine kadar. Oyun sistemi bir anda değişti ve Kasımpaşa gibi kontratağı seven takım için bundan güzel fırsat olamazdı. 2 çakılı forvete atılacak toplarla tehlike yaratmak istemek gibi olgun olmayan hücum sistemsizliğine ilaveten orta alanda boşluklar verecektik. Donk'u stopere çekmek ve Selçuk-Tolga orta sahasıyla oyuna üstünlük kurmaya çalışmak yapılmaması gereken varyasyondu. 60'dan, 70'den sonra bu risk alınır, doğaldır; ancak devre arası yapılması gereksiz riskti. Ve risk tutmadı, Paşa istediği boşlukları bulup pozisyonlara girdi ve kaybettik.

Deplasmanlarda benzer hatalar yapılıyor sanki. Skor bulmak için bir orta saha çıkıp Eren giriyor ve çift forvete topu ulaştırmak isteyen sistemsiz bir oyunla daha bi saçma oynayarak yine mağlup oluyoruz. Yeniliklere başvurmak gerek artık, oyun kalitesi olarak bu şekilde her deplasmanda zorlanırız.

Performansı yerlerde sürünen Donk bile birşeyler ortaya koyarken takıma yıldız diye aldığımız Feghouli ve Gomis gibi adamların liderlik yapıp bu tarz maçlarda ön plana çıkması lazım...Kaybedilmiş birşey yok bunu kabul edebilirim ama gelecek adına umut veren birşey de yok..Silik futbol oynarsan Karabük bile aslan kesilir sana ...

Ahmet Çakar: "Galatasaray maçında verilen penaltı, penaltı ise ben 20 senemi çöpe atıyorum."

Ahmet Çakar: "Serdar Aziz'in pozisyonu penaltı falan değil."

DWWGTSTWAAAwmEV

Mustafa Çulcu: "Serdar Aziz ile İsmail Köybaşı'nın pozisyonu farklı. Serdar Aziz'in topa vurduktan sonra ayakların çarpışması kaçınılmaz. İsmail Köybaşı'nın ayağı yukarıdan geliyor zaten. Serdar Aziz'in pozisyonu penaltı değil." (TRT Spor)

Ulan Halis ulan Halis...

normalde evinde sadece 2 puan kaybetmiş bir galatasaray düşünün dense size 22 hafta sonunda 31 puan ev sahibi olarak kazandın dense biz normalde 50-52 puan olarak düşünürüz dimi taraftar olarak , 44 puanız ya 44 abi nasıl 44 olabiliyoruz galatasarayız biz bu puanın 3 de 2 sinden fazlasını iç sahada kazanıp nasıl 44 oluyoruz ? hani basketbol takımı desen yine anlarım ev sahibi avantajı orada çok fazla etkiliyor ama biz nasıl 44 puanız cidden anlam veremiyorum iç sahada kazandığımız puanın yarısını bile kazanamamışız cidden iflas etmiş bir dış saha performansımız var

Üst Alt