17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat

Bursa gördüğüm en garip takımlardan. Başakşehir maçı dışında hiçbir maçta oyundan,skordan kopmadılar. Kaybettikleri maçlar hep tek farklı.

İşi erken bitiremezsek sinir,stres,gerginlik de yükselir. Bu yüzden erken gol lazım.

Bu maçta şov yaparız gibi geliyor ama bu haftadan sonra takımda istek ve inanç kalmadığı belli oldu. O yüzden yenilip sezonu bile bitirebiliriz. Yani ya her zamanki gibi şov yapıp yenicez ya da çok zor geçecek bence. 1-0 falan bitmez gibi bu maç.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sene en farklı galibiyetimizi alacağımız maç olacak.
Carrasco
Mario Maykon Serdar Japon
Leşçuk-Pogba
Ciguli Kralhanda Rodriges
Gomiz​

Muslera
Mariano Maicon Koray Nagatomo
Donk Selçuk
Feghouli Belhanda Garry
Gomis

Sezondan soğudum lakin yinede kadroyu bırakalım

şov mov gecin bu hayalleri hoca takımdan ümidi kesmiş millet hala polyanna gibi bulutların üstünde

karabük macıda dahil hicbir mac bize kolay gecmeyecek bursa macıda kolay olmayacak banko 3 puan diye karabük macı icin bile diyemiyorum maalesef.

Bostock dikkat edilmesi gereken bir isim.Batalla Malatya maçında iyi değildi.Ancak her zaman bir tehdittir.Herkes rahat kazanırız diyor.Kolay bir maç olacağını düşünmüyorum.Özellikle paratörün Kasımpaşa maçı sonrası yaptığı açıklamalara bakarsak...Takım deplasmandaki rezil performansına rağmen,sadece 2 puan gerideyiz.Böyle sıkıntılı sezonlarda şampiyonluklar kazandık.Ancak yine şampiyon olmak istiyorsak kalan 11 haftada her maça final havası ile çıkmalıyız.

Son düzenleme:
Günahları ve sevapları ile Kasımpaşa maçı geride kaldı. Umarım önümüzdeki hafta bizim adımıza verimli geçer.

biz bu oyunla, bu takimla küme düsmüs karabük deplasmaninda bile takiliriz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

hayir, takilmasina takiliyorsun bari berabere kal. son 7 deplasmanin 6'sini mi ne kaybetmisiz, rezillik diz boyu, en az 2-3ünden beraberlik cikarsak yine liderdik.

Kendi sahamızda rahat kazanırız lakin deplasman fobisini yenemezsek bu iş gitmez

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gene bilet fiyatları uçuk zaten hafta sonu mağlup olmuşuz üstüne hafta içi maç oynuyoruz insanları stada çekmek yerine iyice uzaklaştırıyorlar harika bir strateji...

Terim'in, şimdiden bu maçta hangi kıyafeti giysem diye uzun uzun düşündüğü maç.

Keşke aynı özveriyi dünya futboluna ayak uydurmak için de gösterip kendini geliştirseydi.
Gerçi o zaman da avrupa'da hangi orta sinif takıma kaçayim diye hesap yapardı.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Kazanalım kazanalım tabi de ne şevk bıraktılar ne bir şey. Karabük dahil hiçbir deplasman maçından banko 3 puan alırız diyemiyoruz. Deplasman öz güvenimiz iyice yerle bir oldu. Bu şartlarda şampiyonluk mucizelere bağlı.

1507185412198.jpg

S.a.

Dostum kombineliler bu fiyat avantajindan yararlanamayacagi icin fiyatlarda belli bir taban oluyor

daha once de konusulmustu
Biliyorum kombine alanları avantajlı hale getirmek için yapılıyor fakat benim anlamadığım nokta sene başında biletler ilk 5-6 hafta sabit fiyatta daha ucuz satılırken sonra ki haftalarda fiyat artışına niye gidildi o zaman tam tersi olması daha mantıklı olurdu özellikle sene başı pahalı sezon sonu ucuzlaması daha doğru karar olurdu. Bundan sonra ki süreçte iç saha baskısı daha önemli hale gelmişken mağlubiyet üzerine taraftarı da motivasyon açısından ters etki yapacağını düşünüyorum. Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzon, Başakşehir maçlarında pahalı yaparak o oran sağlanabilirdi. Mesela bu maçlarda normal maç biletlerine göre %60-80 zam oranıyla satılabilir zaten çoğu insan karaborsa yapıyor o maçlarda tribün açısından da bir artımız olmuyor. Bir şekilde bu iş çözülmeli normal maçlarda 150 TL olan yer 270 TL olarak satılabilir ya da kale arkası normal maçta 30 dan başlarken derbi maçlarında 100 den başlatılabilir

Üst Alt