17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat

2a52ce8645c44b35ab6a9e6acaa00cb7.jpeg

...

ybA2f.gif

Geçtiğimiz haftaları artık kenara bırakıp varımızla yoğumuzla birlik olup el ele kol kola omuz omuza şampiyonluğa adım adım gidelim... Bu hafta sonu rakiplerimizin birbiriyle maçı var yüksek ihtimal beşiktaş şampiyonlar ligi maçı sonrası tamamen lige asılacaktır ve feneri yenme ihtimalleri var. Önümüzdeki 3 hafta hem sinerji açısından hem de takımın özgüveni açısından çok önemli ama bir de şu yönden bakmak lazım mesela sakat Fernando geri dönüyor cezalı Belhanda geri dönüyor, Donk form da gidiyor yavaş yavaş Fernando dönüşüyle birlikte çok sağlam bir seriye gireceğimizi düşünüyorum.

Kasimpasa maçinda biraktigimiz 3 Puani düsünürsek Belediyeyle birlikte bkj ve bf den kopabilirdik Bu mac ile birlikte. Çok saçma hareketler yapiyoruz. Bu maci alip bkj bf ikilisinden birini sampiyonluk yarisinda saf disi birakiriz. Belediye büyük ihtimal kazanir

Moussa Sow'un yarın takımla birlikte İstanbul'a gideceği ancak Galatasaray maçında süre almasının zor olduğu öğrenildi.

Diz iç yan bağlarında ikinci derece yırtık tespit edilen Badu ise 4 hafta sahalardan uzak kalacak.

Muslera
Mariano Maicon Koray Naga
Donk Belhanda
Yasin Feghouli Garry
Gomis

@futbolarena

Galatasaray'da Fatih Terim, sakatlığını atlatan ve takımla birlikte çalışmalara başlayan Fernando'yu Bursaspor maçında riske etmeyecek. (ÖZEL)

Deplasmanda yapmadığımız tüm güzel varyasyonları uygularız, topun aslında bir bomba olmadığının farkına varırız.

Üst Alt