17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat

DWvmMXKX4AEhTFX.jpg

Selcuk’un frikiginde barajdan dönen topa Maicon’un trip atıp önüne düşen topa hareketlenmemesi ilginc 1 detaydi. Maicon kullanmak istedi demek ki Selcuk efendi izin vermedi. Böyle ufak detaylar önemsiz gibi görünse de takım ici huzursuzlugu getirir, selcuk efendinin birkac frikigi bırakması lazım artık.

Mariano bu takımda 11’i hak ediyor, Linnes iyi hoş olabilir ama kapasitesi bu, hücuma yeterli katkı veremiyor. Gomis dururken Umut Bulut koşuyor diye onu oynatmak gibi bir şey bu. Mariano ligin ilk yarısının en iyi topcusuydu, bir anda böyle kesilmesi yanlış.

Taraftar olarak maks 30k olur diyordum ama 38k varmış, cuma gününe göre cok iyi. Geçen maçlara nazaran taraftar da hareketliydi bugun. Karabuk deplasmanından da galibiyetle donersek Konya macında 40-42k’ya oynarız.

Önümüzdeki ilk deplasman macının Karabük olması büyük şans, futbolcularda da deplasman stresi oluşmuş röportajlara göre. Karabük macını kazanıp bu stresi bitiririz, Kadıköy deplasmanından 1 puanla dönebilirsek şampiyonluk gelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu sezon aslında hakemlere ragmen 2015ten de kolay.önümüzdeki haftalarda anlarsınız.duran top ,penaltı olmasa gol yemeyecek bi takımız.rakipler mallaşacak durumda,biz deplasmanda karı gibi oynamayı bırakıp ciddileşirsek hakem dogramalarına ragmen iş biter.zaten deplasman göremiyorum şu anda fenerbahce hariç.

2015'teki takımda şimdikinden farklı olarak ciddi bir kazanma alışkanlığı ve mücadele gücü vardı.

Bursaspor'un biraz aklı varsa gider Tudor'u alır. Bu sene takımı kümede tutar, seneye de ilk 5'e sokar. Yerli hocaların hepsi kaşarlaşmış,ne yaptığı belli isimler.

Hiç kendimi geliştireyim derdinde değiller. Boşta olan en iyi isim Ersun bile 15 senedir aynı futbolu oynatıyor. Artık tutmuyor bu futbol.

özete baktım
bu maç pek ölçü olmaz bence
bursanın gardı erken düşmüş
son durumları da pek iyi değil gibi
galibiyeti karalamak için demiyorum ama bu maçı ölçü alırsak sonumuz hüsran olabilir

Üst Alt