17/18 H:24 | Fenerbahçe 2-3 Akhisarspor | MS | 4 Mart - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rıdvan yine yabancı sınırına lafı getiriyor

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Bahsettiğin mevzuyu pek görmedim de Fener'e şans verilmesinin sebebi o berbat kadro ve futbola rağmen hala yarışın içinde olmasıydı.

Mevzu kadro ya da oynanan oyun değil yani, hala bir takımın diğerlerine üstünlük kurma durumu söz konusu değil.

Hayir hayir Biz Kasimpasa'ya yenilmistik . Besisktas da biz de yok sayiliyorduk . Basak mi sampiyon Fenerbahce mi diye konu aciliyordu . Ben 3-1 lik lig macinin 10. sayfasina yazmisim ondan onceki yorumlara bakarsaniz gorursunuz . Besiktas deplasmaninda da Fener favori gosteriliyordu :) Fener fisi ceker diyenler yuzde 50 Fener alir yuzde 20 Besiktas yuzde 30 beraberlik diyenler vs vs . :)
-

Offf süper oldu bu be. Fb’yi koparır bu maç. Haftaya da Yeni Malatya deplasmanları var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fark 6 oldu ama buna 3 puan gözüyle bakmak lazım çünkü kadıköye gideceğiz o yüzden hala bizden kopmuş sayılmazlar ancak anadolu performansına bakınca fenerbehçeyi şampiyonluk rakibi olarak görmüyorum.

Hele yaprağıma bak hele!!! Penaltıymış!!! Hakemmiş!! Federasyonmuş!!!
ridvan-dilmen-den-besiktas-fenerbahce-derbisi-icin-carpici-yorumu-1519631336.png

Sinan Bilgin Başakşehir maçını kazandıktan sonra fb’nin banko puan bırakacağını ve bu maçı fb’nin kazanmasının bizim adımıza olumlu olduğunu sana söylemiştim. Fikstürü kolay yapan takımın oynadığı toptur.

"Bize karşı her zaman kaybeden, Fenerbahçe,Beşiktaş ve Trabzon'a karşı sürekli puan kazanan, teknik adamlarını hep eski Galatasaraylılardan seçen bu takımın artık kardeş kulübümüz olması gerekiyor."

vay be onur renkdaş hakkındaki askında farklı bi kulübe mensup olduğuna dair söylentiler doğruymuş demekki.

buyuk hayal kırıklığı buyuk skandal

https://www.gscimbom.com/forum/f72-turgay-seren-taraftarin-sesi-forumu/akhisarspor-kardes-takimimiz-171202/#post9836021

Müthiş bir skor oldu bizim için.Akhisar çok akıllı oynadı.Hakemde çok iyi yönetti yavşak bi hakem olsa uydurma bir kırmızı ve penaltı verebilirdi.

Hakem Neustadter'e kırmızı kart veremedi, onun dışında müthiş maç yönetti gerçekten.

Akhisar'da herkes iyidi. Lopes acayip bir adam, Ömer Bayram tam bir makine ve iyi duran top kullanıyor. Caner ve Mustafa top geçer adam geçmez gibi oynadı. Orta sahada Serginho gerçek bir maestro. Eray iyi katkı verdi. Muğdat fenerin içinden geçti, Larsson ise klasik isveçli-izlandalı gibi. Seleznev 200 kilo olmasına rağmen fena değildi. Sonradan oyuna giren Dany de müthiş top çıkardı hızıyla. Son olarak da Lukaç. Kuş avcısı Lukaç be aslanım :)

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Konyayı yen kadıköyde en kötü 1 puanı al başakşehiri yen şampiyonluk bu kadar yakın aslanlar kalkın ayağa

Üst Alt