17/18 H:24 | Fenerbahçe 2-3 Akhisarspor | MS | 4 Mart - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fb taraftarları Akhisar karşısında soyunma odasına 2-0 mağlup giren oyuncularına moral vermek için tribüne çağırdı,futbolcularda “biz daha kalabalığız onlar soyunma odasına gelsin” diyerek taraftarı soyunma odasına davet etti...

mahmutu sıkıştırmışlar kaçacak yeri yok
DXdsZBmW4AAEzJi.jpg:large

keh keh keh keh

Fenerbahçe'nin hücum yapması gereken maçlarda istisnasız patlaması muazzam olay. Terim tercih etmez ama belki bizde topu vererek oynamalıyız.

Akhisar Muğdat'lı kadrosuyla ofansif çıkarsa fark yiyeceğini sandım. Halbuki gol atmadan, tehdit oluşturmadan sürekli baskı yiyeceğini es geçmişim. Bravo Akhisar oyununla aldığın galibiyet ve bu düz bakış açımı değiştirdiğin için! :hat:

Akhisarda yaşıyorum gururluyum , burada sezon başı kesin Akhisar düşer diyen arkadaşa sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Ulan ciddi ciddi bu malların şampiyon olacagını düşünenler vardı buradada.:asd22:.Şey şey başakşehirin feneri yenmesi daha iyi olur bizim için.:D

Aykut Kocaman: "Lider ve takipçisiyle aramızdaki fark 1 maçtı, şu an 2 maça çıktı. Kontrolü kaybettik. Direksiyonu kaybettik. Rakiplerin kaybetmesini bekleyeceğiz."

Son 25-30 dakikayı izleyebildim.Ondan önceyi bilmiyorum ama izlediğim bölüm için daha önce Kadıköy'de bu kadar dürüst maç yöneten hakem görmemiştim.

Üst Alt