17/18 H:25 | Alanyaspor 4-1 Başakşehir | MS | 9 Mart - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:25 | Alanyaspor 4-1 Başakşehir | MS | 9 Mart

Adettendir

DVxdMd9V4AA1r5l.jpg

bizim Alanya maçının 30.hafta olması güzel oldu. Eğer 2-3 hafta sonra olsaydı tir tir titrerdim ama o zaman kadar "Bakkal aşısı" etkisini kaybeder.

Haftaya bjk maçına çıkarken Adebayor sakat Arda zaten sakat Epureanu kırmızı gördü Belözoğlu sarı kart cezalısı

Geçmiş olsun başakşehir önümüzdeki hafta şampiyonluk yarışından tamamen kopuyor ...

Yeni izleyebildim en az 2 kırmızı daha görebilirmiş başak maç 7-1 bitse bitermiş neler kaçmış öyle iyi oldu iyi g.... kalkmıştı baya rüyadan uyanmışlardır..

Bjk 5 atar başşaklara fb bjk maçında 0 isteme nedenim buydu hiç yoktan bjk en tehlikeli rakibimiz oldu gsc tutturmuştu fb fb fikstürü çok iyimiş gördük iyiyi uğraşacaz şimdi bjkyle zor puan kaybederler bundan sonra.

Evet başak city. :happynew: Zaten düşüştelerdi, kadro çok yaşlı. 3-4 takımlı bir yarışı sürdüremezler. Bundan sonra yapacakları en iyi iş beşiktaş'tan puan çalmak olur.

İçerde dağıtıcaz yukardada belirttim ama dışarda işimiz zor düzene sokmamız şart dışarıyı.

Gerçekten deplasman performansımızı ve derbi performansımızı düşündüğümüz zaman bu takımın avantajlı konumda lider olması hayret edici

TT arena 'da sene sonuna kadar hiçbir rakibin kolay kolay çıkamayacağını düşünüyorum bunların üzerine az buçuk bir deplasman galibiyetleri katmamız şart reis dediğin gibi ...

Gerçekten deplasman performansımızı ve derbi performansımızı düşündüğümüz zaman bu takımın avantajlı konumda lider olması hayret edici

TT arena 'da sene sonuna kadar hiçbir rakibin kolay kolay çıkamayacağını düşünüyorum bunların üzerine az buçuk bir deplasman galibiyetleri katmamız şart reis dediğin gibi ...

İç sahada ki sağlam puan sayesinde lideriz sadece fb ye takıldık ondada şerro cücü yüzünden , kendimde çok kızıyorum takıma ama şu gerçeği bazen atlıyoruz anadolu deplasmanları geçmiş yıllara göre oldukça zor geçiyor artık sadece biz kötü olsak puanları saçsak çoktan yarıştan kopardık ama rakipler bizden çok az üstünler şuan o farkı kapatırsak olmadı 1 2 puana düşürürsek iş tamam.

76dZ8l.png

Üst Alt