17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

Yav millet oyle bir konusuyor ki sanki ligin son haftalari,Fener'le arada 10 puan fark var.Puan farki mac eksigiyle iki.Daha ligin 6.haftasi.Bu skorun bize oyle abartildigi kadar faydasi yok.Hatta bana gore en tehlikeli takim kazandi.Yarin Fener maclarini takip ederken hakeme,rakiplere sovdugumuz zaman hatirlatirim bu maci.

Aynen . Bu maca bu kadar sevinenlerin yarin fb ve hakem diye sovme hakki kalmadi . Tabi ki 2 senedir tartismasiz desteklenen bjk ye bir had bildirilmesi guzel oldu ama hayrola , bu had bildirmesi baska bir rakibimize yaradi

fakat su haklilik payi da var . galip gelirsek puan farklari 3 ve 5 olacak , berabere bitme durumunda 2 ve 7 olacakti

ben fb ile 7 olmasini yeglerdim ama 3 ve 5 de fena degil

bursa maci kazanilir ama fb nin acilen tam havaya girmeden boyle genclermis , karabukmus vs gibi bir takima puan vermesi lazim

Aynen . Bu maca bu kadar sevinenlerin yarin fb ve hakem diye sovme hakki kalmadi . Tabi ki 2 senedir tartismasiz desteklenen bjk ye bir had bildirilmesi guzel oldu ama hayrola , bu had bildirmesi baska bir rakibimize yaradi

fakat su haklilik payi da var . galip gelirsek puan farklari 3 ve 5 olacak , berabere bitme durumunda 2 ve 7 olacakti

ben fb ile 7 olmasini yeglerdim ama 3 ve 5 de fena degil

bursa maci kazanilir ama fb nin acilen tam havaya girmeden boyle genclermis , karabukmus vs gibi bir takima puan vermesi lazim
Ya kardeş bu bjk geçen sene hakemle şampiyon olmadi mi? Q7 aptalı en az 3 4 kere kırmızısi es geçilmedi mi? Penaltılar vs girmiyorum. Ya sanki bjk şerefli de fb den korkalım peh. Ikisi de aynı halt . Şu bjkyi serefli göstermeyi bırakın

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt