17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

:asd2:

Süper maç olmuş ya kaçırmasaydım keşke. Spikerden tiksindim ama. Özellikle BJK pozisyonlarında her an damarları çatlayacakmış gibi boğazını yırtmış. Maçın genelinde öyle miydi bilemiyorum ama özet öyleydi.

4.5 metre ofsayt iyiymiş :asd2:

Şenol'a çok iyi oldu.

:asd2:

Süper maç olmuş ya kaçırmasaydım keşke. Spikerden tiksindim ama. Özellikle BJK pozisyonlarında her an damarları çatlayacakmış gibi boğazını yırtmış. Maçın genelinde öyle miydi bilemiyorum ama özet öyleydi.

4.5 metre ofsayt iyiymiş :asd2:

Şenol'a çok iyi oldu.

senolun umudunu yitirmis, yutkuna yutkuna kafasini salladigi bir an var, zevkin en uc doruklarina ciktim.

Aynen . Bu maca bu kadar sevinenlerin yarin fb ve hakem diye sovme hakki kalmadi . Tabi ki 2 senedir tartismasiz desteklenen bjk ye bir had bildirilmesi guzel oldu ama hayrola , bu had bildirmesi baska bir rakibimize yaradi

fakat su haklilik payi da var . galip gelirsek puan farklari 3 ve 5 olacak , berabere bitme durumunda 2 ve 7 olacakti

ben fb ile 7 olmasini yeglerdim ama 3 ve 5 de fena degil

bursa maci kazanilir ama fb nin acilen tam havaya girmeden boyle genclermis , karabukmus vs gibi bir takima puan vermesi lazim
hayır yarın fener ve hakem diye bağırırız. Bugün olanlara şaşırmadık, klasik kadıköy derbisi.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Q7 ilk sarısında direk kırmızı alsa daha güzel olurmuş. 2. sarıdan atılması iyi olmadı, direk atılsa temiz 2 hafta ceza alırdı. Neyse olsun. BJK kolay kolay toparlanamaz.

Bak goruyorsun degil mi begeni begenmeme satirlarini

iste bu aylardir benim basima gelen sey . Yazdigin cok dogru olmasina ragmen birilerine ters geldi ya simdi , ucu kendilerine dokununca basmislar eksileri
Bundan bana ne Sinan?
Daha mesajın içeriğini bile anlamamışlar belli ki.
Yarın bizim aleyhimize bir durumda kibirbahçe kollanır ise hakem diye bağırırım, senin iddia ettiğin gibi bugün ki maç ile birlikte o hakkımız falan kaybolmadı. Bugün olanlara aşağı yukarı Kadıköy'de oynanan her derbide oluyor. Buna şaşırıp, bugün beşiktaş ezildi diye sevinenlerin, yarın fb ve hakem deme hakkı yok yorumuna karşı yazdığım bir mesaj. Bugün beşiktaşın, yarın kibirbahçenin hakem veya haksızlık hakkında konuşmaya hakları yok. Hakem sayesinde aldıkları puanları geçtim, iki camiada sabıkalı şike yaptıkları, emek çaldıkları sabit olan bir camia.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt