17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

Video hakem bana göre hiçbir sorunu çözmez. Hele de bizim ülkede. Mesela dün BJK'nin golünü video hakemle nasıl vereceksin. Kaleci vuruşta elini kaldırıyor düdük çaldı ya da bayrak kalktı diye. Video ile nasıl vereceksin o durumda?

Ayrıca bizim ülkede tartışmalı pozisyonların sayısını düşününce maçları 3 saatten önce bitiremeyiz. Bu iş futbolun ruhuna ters.

Kale çizgisi teknolojisi mantıklı idi. Bu ise saçma geliyor bana.

Video hakem bana göre hiçbir sorunu çözmez. Hele de bizim ülkede. Mesela dün BJK'nin golünü video hakemle nasıl vereceksin. Kaleci vuruşta elini kaldırıyor düdük çaldı ya da bayrak kalktı diye. Video ile nasıl vereceksin o durumda?

Ayrıca bizim ülkede tartışmalı pozisyonların sayısını düşününce maçları 3 saatten önce bitiremeyiz. Bu iş futbolun ruhuna ters.

Kale çizgisi teknolojisi mantıklı idi. Bu ise saçma geliyor bana.

Pozisyonu oynatacaksın kaleci elini kaldırmayacak,pozisyondan sonra video hakeme bakılacak.

Video hakemin yetersiz kaldigi omer in bahsettigi gibi pozisyonlar buyuk problem

hakemler ve yan hakemler bayrak ve duduk kullanmayacaksa o zaman her pozisyonu sonuna kadar oynatip sonra bakmak lazim , ki bu mumkun degil

"bazilarinda" ya da "cok kritiklerde" denen muglak ifadeyi avrupalilar kabullenebilir ama bizde islemez

bazen orta sahadan gelisen ve 10 saniye sonra golle sonuclanan pozisyonlar oluyor , bunlar o esnada kritik sayilmayabilir ama hatali kesersen konusulmasina da engel olamazsin

golle neticelenip izlendikten sonra iptallerde sorun olmaz , ama yanlis durdurulup da video hakemden hatali oldugu anlasilirsa , oyunculari tekrar ayni yerlere
kursun asker oynar gibi koyamayacagin icin ciddi hak gaspi olur

Bu akşamla ilgili yazacak cok sey var. Bu maç gosterdi ki futbol söz konusu olunca sacmaliyoruz. Ben fenerin yenmesini istiyordum ama boyle degil. Utanacak da degilim. Utanmasi gereken fenerliler. Utanilmasi gereken yoneticileri var. Mahmut Uslu gibi...
Adamda utanma yok. Simdi merak ediyorum o uslunun aciklamalarini duyupta baskatakim yoneticilerine laf atma cureti gosteren fenerli arkadaslari. Herkesin aynaya bakmasi lazim. Bjk lilerin fenerlilerin biziim bile. Maalesef olaylara kendi açımızdan bakiyoruz. Hakemle kazanmış isek ses yok. Hakem canimizi yakinca etmedigimiz kufur yok.
Bu ulkede radyodan mac dinleyip de hakemin verdigi penaltinin haksiz veya hakli olduguna karar veren var yahu.Cirkef futbolcu bizim takimda olunca ADAM , karsi takimda olunca MADAM. EmreBelozoglu ornegini dusunun. Melo fenerde olsaydi ne dusunurduk

Badou belhanda tolga serdar kadıköy'de atılma potansiyeli olan oyuncular

Melo gibi davranmazsan seyirciyi tahrik edip sahada o direnci koyamazsan ordan puan filan alamayız

TapaTalK

dünden beri siteye giremeyen bir benmiyim ?

nasıl bir derbi istersin deseler anca böyle olurdu kavgalı bol kırmızılı sakatlıklı

fenerin ezile ezile puan aldıgı :asd22:

5 tane kirmizi kart var ama neto bana kalirsa maci kurtardi , eger besiktas tam devre biterken esitlikle iceri girebilseydi , zaten 1-0 ken bile ikinci yari tek pozisyona girebilen fb 1 oyuncu ekstrayla bile maci lehine ceviremeyebilirdi

bjk nin tek ihtiyaci olan sey beraberligi yakalamakti , eger 60 larda o hakem hatalarinin birinde mac 1-1 olsa , kondusyonu yerlere inen fb 2 yi de yerdi diye dusunuyorum

quaresma ve ismailin gordugu kartlar tamamen takima ihanet , atibaya bir sey diyemiyorum , ama neto resmen 1-1 olacagina 10 a 10 olalim dedi ve maci kurtardi

seneler seneler evvel sanirim 2-2 biten bir ts macinda popescu buna benzer bir elle mudahale ile golu kesmis ve 1 puani kurtarip hic hakeme dahi bakmadan sahayi terketmisti

Babel dutch televizyona Turkiye'de ev sahibi avantaji gercegi var, kendini daha korunmus hissediyorsun dedi mactan sonra. Tabii kendi coplugunde her halti yiyebiliyorsun, baskasinin coplugunde olunca sikinti.

Üst Alt