17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

Maçta en çok hoşuma giden nokta bu tinerci salaklarının hakemin tecavüzüne ugraması oldu.Bundan büyük keyif yok.2 yıldır hakemlerle şampiyon oluyorlar.Nasıl oluyormuş doğranmak it sürüleri anlamıştır şimdi.

Hani kızlar saç baş birbirine girer sen de bunu keyifle izlersin ya bu derbi de aynı muazzamlıktaydı. Oldukça keyif aldım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Düğündeydim bu maçı daha doğrusu Quresma nın aylardır hak ettiği ama bir türlü yemediği kırmızı kartı yemesini kaçırdığıma inanamıyorum...

sent via GSC

Uzun özet var mı yav ligtv deki dışında. Uykum kaçtı hatta tüm maçın kayıtı varsa güzel bir kardeşimiz link atsa da eğlensek.

sent via GSC

Hani kızlar saç baş birbirine girer sen de bunu keyifle izlersin ya bu derbi de aynı muazzamlıktaydı. Oldukça keyif aldım.
O kızlar daha neler yapıyorlar birbirlerine :asd22:

efendi1_1024x1024.jpg

Düğündeydim bu maçı daha doğrusu Quresma nın aylardır hak ettiği ama bir türlü yemediği kırmızı kartı yemesini kaçırdığıma inanamıyorum...
Onu da 2. sarıdan yedi :) Normal şartlarda 2 kere direkt kırmızıdan atılmalıydı lakin hakem atmadı sonra gitti 2. sarıdan attı. Bjk doğrandı dediğimiz maçta bile arada yine kıyak geçtiler. KÜ7 o pozisyonlarda direkt kırmızı yeseydi en az 3-4 maç ceza alabilirdi. Şimdi bir maçla yırtmış oldu. Yani aylar sonra hak ettiği kırmızıyı gördü ama aslında onu da tam görmedi :red:

sent via GSC
Çekirge yine bir kere sıçradı.İlk pozisyonda direk yemeliydi kırmızıyı.Ama ikincisinde affetmedi Palabıyık reyiss.Kadıköyde de görmeseydi o kartı daha da kırmızı yemezdi zaten.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Onu da 2. sarıdan yedi :) Normal şartlarda 2 kere direkt kırmızıdan atılmalıydı lakin hakem atmadı sonra gitti 2. sarıdan attı. Bjk doğrandı dediğimiz maçta bile arada yine kıyak geçtiler. KÜ7 o pozisyonlarda direkt kırmızı yeseydi en az 3-4 maç ceza alabilirdi. Şimdi bir maçla yırtmış oldu. Yani aylar sonra hak ettiği kırmızıyı gördü ama aslında onu da tam görmedi :red:
Çekirge yine bir kere sıçradı.İlk pozisyonda direk yemeliydi kırmızıyı.Ama ikincisinde affetmedi Palabıyık reyiss.Kadıköyde de görmeseydi o kartı daha da kırmızı yemezdi zaten.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şerefsiz çingene kimse kart göstermiyor buna 2 sezondur. Rahat bi net 6-7 kırmızı kartı es geçilmiştir bunun.

Direkt kırmızıyı da artık bizim maçta görür inşallah:)

sent via GSC

Uzun özet var mı yav ligtv deki dışında. Uykum kaçtı hatta tüm maçın kayıtı varsa güzel bir kardeşimiz link atsa da eğlensek.

sent via GSC
Bein aldı diye seviniyorduk hala berbat siteleri var. 4-5 dakkalık özet koyuyorlar dalga geçer gibi. Millet 10-15 dakkalık geniş özetler yayınlıyor, maçı seyretmediğimize olan pişmanlığımız azalıyor. Bunlar utanmasalar sadece gol vuruşlarını gösterip "özet" diye koyacaklar.

Dün akşamki maç birdaha göstermiştirki video hakem uygulamasına geçmek kesinlikle şarttır dünyanın hiç bir ülkesinde hakemlerin sonuca direk etki ettiği bir yer daha yoktur.

Üst Alt