#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kendisi Fernando ile birlikte en büyük skıntımız

daha efektif ve istikrarlı adamlar bulmalıyız,yeniden kiralamak istemezler umarım

Kraldiaye'nin bu sene en iyi oynadığı maç Loko maçıydı o performansı genele yaysa zaten Kante,Keita tarzı bir adama dönüşüyor

Eğer sol tarafa gol kimliği yüksek bir adam alınacaksa devam etmesinde bir zarar görmüyorum.Asıl sorun yanında ki adam

Fernando yerine oyunu iki yonlu oynayabilen bir 6 numara, Ndiaye yerine de oyun gorusu olan, pas yapabilen ve dinamik bir 8 numara almaliyiz.

Fernando, Ndiaye ve Belhanda gelecek sezon takimda olmamali.
6 numara Danilo Barbosa
8 numara Erick Gutierrez hatta Belhanda 'dan filan iyi para kazanabilirsek Malinovskyi gibi daha sağlam oyuncular peşinde olmamız gerekiyor

Orta sahanın şakası olmuyor, çok sağlam kurgulamak gerekiyor

Fernando yerine oyunu iki yonlu oynayabilen bir 6 numara, Ndiaye yerine de oyun gorusu olan, pas yapabilen ve dinamik bir 8 numara almaliyiz.

Fernando, Ndiaye ve Belhanda gelecek sezon takimda olmamali.

3 orta saha 1 kanat 1 forvet alabileceğimizi düşünüyor musun gerçekten :D

Nagada öldü mü kaldı mı belli değil sol bek ihtiyacı olabilir

Bu kadar eksiğin hepsi tamamlanmaz elbet birileri devam edecek

6 numara Danilo Barbosa
8 numara Erick Gutierrez hatta Belhanda 'dan filan iyi para kazanabilirsek Malinovskyi gibi daha sağlam oyuncular peşinde olmamız gerekiyor

Orta sahanın şakası olmuyor, çok sağlam kurgulamak gerekiyor
6 numara icin Soumare veya Danilo olabilir.
8 numara icin Malinovskyi maliyetli olur reis, 10dan asagi satmazlar gibi. Gutierrez olabilir, PSV'de fazla forma sansi bulmuyor.

2 orta saha ve 1 kanat kesinlikle gerekiyor öyle veya böyle alacaklar. Forvet transferi gibi ellerinde bulaştırma şansları da kalmadı artık yönetimin

2 orta saha ve 1 kanat kesinlikle gerekiyor öyle veya böyle alacaklar. Forvet transferi gibi ellerinde bulaştırma şansları da kalmadı artık yönetimin

Belhanda ve Diagne'den gelecek okkalı bonservis bedelleri olmazsa hepsi hayal olarak kalır ancak

Feg'de gitmeli bence ama hoca ile arasını düzeltti güzel oynuyor kalır gibi o

Kraldiaye'nin bu sene en iyi oynadığı maç Loko maçıydı o performansı genele yaysa zaten Kante,Keita tarzı bir adama dönüşüyor

Eğer sol tarafa gol kimliği yüksek bir adam alınacaksa devam etmesinde bir zarar görmüyorum.Asıl sorun yanında ki adam
ingilizin antrenmani yiyince dinamo gibi geldi bize. FT nin kebap partilerine benzemez.

6 numara icin Soumare veya Danilo olabilir.
8 numara icin Malinovskyi maliyetli olur reis, 10dan asagi satmazlar gibi. Gutierrez olabilir, PSV'de fazla forma sansi bulmuyor.
Gutierrez ' Meksika da oynarken çok yakından takip edebiliyordum gerçekten normal bir adam değil, hem yeteneği hem dinamizmi ile fark yaratabiliyor iki kale arasında hemen her noktada çok etkili + olarak çok etkili şut çıkarabiliyor. PSV 'ye gittiğinde üzülmüştüm açıkçası ama Hollanda futboluna ayak uyduramadı

Belki bizim için bir şans olabilir bu ucuz olmaz ama verdiğimiz parayı tartışacağımız bir oyuncu değil Gutierrez kesinlikle

Belhanda ve Diagne'den gelecek okkalı bonservis bedelleri olmazsa hepsi hayal olarak kalır ancak

Feg'de gitmeli bence ama hoca ile arasını düzeltti güzel oynuyor kalır gibi o
Fegh ve Muslera kesinlikle satılmaz + Diagne son dönemde bir forvet için yaptığımız en okkalı yatırım gerçekten ay içinde vazgeçip satacağımızı düşünmeye iten nedir seni reis ?

Satılırsa Belhanda ve Mariano ikilisi satılmaya yakın olanlar, inşallah bunlara Fernando ve Nagatomo ikilisi de eklenir

Artık Marcao & Luyindama transferlerinden yola çıkarak daha genç fizik kalitesi yukarıda dolu dolu adamlara yönelmemiz gerekiyor. Böyle Mariano 'yu al sene top oynasın Fernando 'yu al sakatlansın geri dönsün bekle ile olmuyor bu iş artık Drogba & Sneijder gibi çok elit oyuncular olmadığı sürece 30 yaşına merdiven dayamış transfer istemiyorum artık takıma

Neden olmasin, calismalara erkenden baslayacaksin. Onemli olan oyuncu satarak transferler icin kaynak yaratmak ve oynayacagimiz oyun icin dogru profilde olan oyunculari takima kazandirmak.

Nagatomo gelecek sezon da takimda olur, hoca'nin Nagatomo'nun tam bir profesyonel oldugunu ve ekstra calismalar yaparak diger oyunculara ornek oldugunu daha once dile getirmisti, kendisinden vazgececegini sanmiyorum.

- Belhanda sezon sonu icin bir arap takimi ile anlastigina dair bir haber var, kaynak Ali Naci

- Ndiaye ve Onyekuru donuyor

- Diagne'yi yazmaya gerek yok zaten, sezon sonu araplar ve çin takimlarin yaninda ben Premier League'den de teklif bekliyorum

- Mariano ve Fernando'nun performanslari gittikce geriye gidiyor, Mariano oyun gorusuyle kurtariyor ama Fernando'nun temposu cok dusuk. Ikisinin de 1 yil daha sozlesmeleri var, bonservis kazanma sansi varken bunu degerlendirmek lazim.

3 orta saha , 1 forvet ve 1 kanat yetmez. Onyekuru donuyor, Sinan Genoa'ya gidecek haberleri var, Yunus da gidebilir, elde kanat olarak sadece Feghouli var, 2 kanat daha alinmali, ki birisi yabanci kontenjanindan dolayi Gokhan Tore olacak gibi duruyor.

Fegh ve Muslera kesinlikle satılmaz + Diagne son dönemde bir forvet için yaptığımız en okkalı yatırım gerçekten ay içinde vazgeçip satacağımızı düşünmeye iten nedir seni reis ?

Satılırsa Belhanda ve Mariano ikilisi satılmaya yakın olanlar, inşallah bunlara Fernando ve Nagatomo ikilisi de eklenir

Artık Marcao & Luyindama transferlerinden yola çıkarak daha genç fizik kalitesi yukarıda dolu dolu adamlara yönelmemiz gerekiyor. Böyle Mariano 'yu al sene top oynasın Fernando 'yu al sakatlansın geri dönsün bekle ile olmuyor bu iş artık Drogba & Sneijder gibi çok elit oyuncular olmadığı sürece 30 yaşına merdiven dayamış transfer istemiyorum artık takıma

Diğer saydığın isimlerden gelir elde etme şansımızın pek olduğunu sanmıyorum.Fernando ve Nagatoma'dan bonservis kazanmak hele imkansıza yakın

O yüzden diyorum Belhanda ve Diagne para edebilecek tek oyuncularımız Marcao ve Luyindamayı elde tutucağımızı düşünerek

Neden olmasin, calismalara erkenden baslayacaksin. Onemli olan oyuncu satarak transferler icin kaynak yaratmak ve oynayacagimiz oyun icin dogru profilde olan oyunculari takima kazandirmak.

Nagatomo gelecek sezon da takimda olur, hoca'nin Nagatomo'nun tam bir profesyonel oldugunu ve ekstra calismalar yaparak diger oyunculara ornek oldugunu daha once dile getirmisti, kendisinden vazgececegini sanmiyorum.

- Belhanda sezon sonu icin bir arap takimi ile anlastigina dair bir haber var, kaynak Ali Naci

- Ndiaye ve Onyekuru donuyor

- Diagne'yi yazmaya gerek yok zaten, sezon sonu araplar ve çin takimlarin yaninda ben Premier League'den de teklif bekliyorum

- Mariano ve Fernando'nun performanslari gittikce geriye gidiyor, Mariano oyun gorusuyle kurtariyor ama Fernando'nun temposu cok dusuk. Ikisinin de 1 yil daha sozlesmeleri var, bonservis kazanma sansi varken bunu degerlendirmek lazim.

3 orta saha , 1 forvet ve 1 kanat yetmez. Onyekuru donuyor, Sinan Genoa'ya gidecek haberleri var, Yunus da gidebilir, elde kanat olarak sadece Feghouli var, 2 kanat daha alinmali, ki birisi yabanci kontenjanindan dolayi Gokhan Tore olacak gibi duruyor.

Sorun bonservisli topçu alamamakta sözleşmesi biten isimlerle görüşmek şart o yüzden

Free bonservisli işe yarar 4-5 oyuncu bulmamız neredeyse imkansız. Bulunsa da yaşı geçkin, bizi son durak olarak tercih edecek adamlar olur ki o durumda da BJK gibi veteran takımına dönmemiz muhtemeldir; zaten yaşlı bir kadromuz var...

Elalem neler buluyor, bizim scout ekibi ve kalabalık teknik heyet(!) ne iş yapar?!...Yaşı çok geçkin olmayan 3 ya da 4 adet free ya da kulübünde tercih edilmeyen, makul bedelle alınabilecek kalitesi belli oyuncu bulup alabilseler razıyım. 2-3 adet de paraya kıymak suretiyle adam alınır...

Konservatif davranmayacağını Hoca açık açık dile getirdi zaten. Mevcut kadro büyük ölçüde revize edilmeli. Buna muvaffak olamazsa Hoca da gelecek sezonun 2. yarısını göremez, görmemeli; takımın oynadığı sözümona futboldan tiksinti duyalı çok oluyor, çekilir dert değil de işte taraftarlık duygusu böyle bir şey!...

Bu arada hep yabancı oyuncu düşünülüyor da yerli kadromuzun yok seviyesine düştüğünü görmek istemeyenler var. Öyle ona buna çöp demek marifet değil; ''14 sağlam yabancı olsun, rotasyonla oynasınlar işte!'' düşüncesi düşünce bile değil, tam ahmak işi!. Daha bırakın 14 ü 8 adet sağlam yabancı oyuncuyu bir araya getirebilen Türk kulübü görmedim; bütçe de kısıtlı. Nasıl bir ütopya yaşıyorlarsa?!

kadro değişimi adına kaynak üretmek için elde çok fazla seçenek yok.

belhanda ve feghouli en para edecek adamlar gibi görünüyor. diğer oyuncularımız mevcut form ve yaşları itibarı ile ciddi bir getiri sağlayamazlar.

yenileri satmayacağımızı düşündüğüm için saymadım.

belki sadece diagne için farklı bir politika izlenebilir.

Üst Alt