#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kraldiaye'nin bu sene en iyi oynadığı maç Loko maçıydı o performansı genele yaysa zaten Kante,Keita tarzı bir adama dönüşüyor

Eğer sol tarafa gol kimliği yüksek bir adam alınacaksa devam etmesinde bir zarar görmüyorum.Asıl sorun yanında ki adam
Yooo fernando bugun sahanin en iyisiydi( o nu kast ediyorsan) belhanda ile icine ediyorlardi macin

Bugün bunun yaptığı mallıkları bu Osmanlıspor formasıyla bu sahada bize karşı yapsaydı bütün kuş medyası şike soruşturması yapılsın derdi. İşte böyle pozisyonlardı.

Vallah fernando 3-4 mactir orta sahayi tasiyor bunu inkar edemeyiz herhalde. Fernandonun problemi sakatliktan sonra Manyak sekilde dusmesi. Yoksa bu ligin bugunde (derbide de) gordugumuz gibi 3-4 seviye ustunde bir herif

Sorun Fernando'nun sürekli sakatlıklarla boğuşması

Yoksa kalitesini inkar etmiyorum.Bu kadar para alan adamın istikrarlı olması lazım son 4-5 maç oynayacak diye bu kadar para verilmez

Berbat oyununu yedirdiği golü geçtim karşı karşıya pas atmayıp saçma sapan şut çektiği anda cıkarılması lazımdı çıldırdım izlerken

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Epl de öyle attığı bir gol vardı,bugün inanılmaz kötüydü

Sadece bu maç özelinde değil son haftalarda sahada uyuyor resmen ne oldu bu herife anlamak güç

6 numara olarak oynatmayın, bundan 6 numara olmaz demekten dilimizde tüy bitti. Bu adamdan fayda sağlamak istiyorsan rakip kalede serbest rolde oynatacaksın. Beyin zaten yok, her maç mutlaka saçma sapan rakibi biçmek suretiyle faul yapıyor. Hani topa kayarsın da yetişemezsin vs öyle değil. Herif göstere göstere ben seni biçmeye geliyorum diyor. 6 numara oynadığında enerjisini ve deliciliğini hücumda kullanmak yerine beyni ve pozisyon bilgisi olmadığı için kafası kesik tavuk gibi koşarak boşa harcıyor.

Belhanda'nın ve Fernando'nun yerine 2 tane kaliteli pasör, beyni olan oyuncu alınacaksa Ndiaye o yapıda faydalı olur diyordum lakin fikrimi değiştirdim, bir daha kiralamak gibi bir salaklık yapmayız umarım...

Son düzenleme:
Abi yok ya ben bizim takıma yakıştırmıyorum doğrusu kendisini. Tamam tribünde iken tam senin gazını karşılayacak adam modeli hadi olm bas olm filan kafasında ama işte ben zaten böyle düşündüğümden tribündeyim, sahaya akıl koyması lazım orta saha denen adamın neresinde oynarsa oynsın, topa basmasını, pres yapacağı, pas atacağı, şut çekeceği zamanı vs vs bilmesi lazım bu hemen hemen hepsini bilmiyor sırf dinamik diye oynayacaksa Azubuike filan da oynar 1 milyona veya benzeri adam bulursun 5 maçta bir top alıp dikine sürerek çıkacak diye bu kadar para verilecek adam değil.

Üst Alt