#18 Ayhan Akman - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#18 Ayhan Akman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Hakemi aldatmadım"

Galatasaray, 14. haftanın kapanış maçında Ankaragücü'nü net bir skorla 3-0 mağlup etti. Maçın ardından konuşan Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Ayhan Akman, hakemin kendisini yanlış anladığını ve gereksiz bir kart gösterdiğini belirtti.

Ayhan Akman, " Daha birinci dakikada bana yapılan faul vardı, hoca onu aldattığımı düşündü. Orda aldatma yoktu, bana yapılan bir faul vardı. Dördüncü sarı kartımı gördüm ve haftaya oynayamayacağım.

Maça iyi başladık, ilk yarıda da pozisyonlarımız vardı. Sahada adapte olmak biraz gecikti. Bu saha daha çok yoruyor ama düz olması açısından daha rahat pas yapıyorsunuz. Son maçlarımızda iyi skorlar aldık ve hedeflerimize doğru ilerliyoruz. Kaliteli bir ekibiz bunu sahaya yansıttığımızda hiç bir problem yaşamıyoruz." şeklinde konuştu.

Mehmet Topal ve Barış'ın sakatlıgının düzelmesinden sonra forma bulma şansı azaldı bana göre , biraz istikrarlı oynarsa daha iyi olacak.

Bu sene öncekilere göre daha istikrarlı.Eskiden 2-3 maçtan sonra kaybolurdu.Şimdi bişeyler katmaya çalışıyo.Bu bile Ayhan a bakışımı değiştirdi.Sarı da harbi komikti ya sadece bizim ülkede görüyorum bunları :)

Ayhan bence takımda en cok mücadele eden en cok pres yapan oyunculardan biri, onu ilk 11 de tutan özelligide bu zaten. Umarım Gençlerbirliği macında takımımıza olumsuz yönde yansımaz onun eksikligi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt