#18 Ayhan Akman - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#18 Ayhan Akman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayhan da ortası olmayan oyunculardan ya çok iyi ya vasat.Ama vasat olunca da hiç çekilmiyor.Sürekli geri pas yan pas adamı bezdiryor.İleriye oynadığında ise bazen çok yararlı oluyor.Mesela bu sene Benfica maçında kusursuzdu.

Ayhan seneye de iyi bir yedek olur. ama muhakkak ondan iyisini bulmaliyiz o pozisyon icin. aksi takdirde bu takim sinif atlayamaz. yönetimin cesareti varsa Gökhan Öztürk'ü gelecek sene icin hazirlar: al kocum forma senin der. bizde süper bir orta saha oyuncusu kazaniriz.

Ayhan gerçekten iyi oynadığında çok faydalı bi oyuncu.Ama kötü oynadığındada takımı aşırı yavaşlatıyor.

Ayhan teklif bekliyor

G.Saray'da performansıyla teknik heyetin vazgeçilmezi olan Ayhan Akman'ın sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Yönetimin ocakta Ayhan ile masaya oturması beklenirken, tecrübeli futbolcunun sözleşme uzatmaya hazır olduğu belirtiliyor. Öte yandan sezon sonunda sözleşmesi bitecek diğer oyuncular ise Emre Aşık ve Serkan Çalık.

Ayhan teklif bekliyor

G.Saray'da performansıyla teknik heyetin vazgeçilmezi olan Ayhan Akman'ın sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Yönetimin ocakta Ayhan ile masaya oturması beklenirken, tecrübeli futbolcunun sözleşme uzatmaya hazır olduğu belirtiliyor. Öte yandan sezon sonunda sözleşmesi bitecek diğer oyuncular ise Emre Aşık ve Serkan Çalık.

Daha Çok Bekler :)

Şaka Bi tarafa Hizmetleri için Tşk.Edilip Yolun Açık ola Denilmeli Çok Büyük ihtimallede Öyle olucak Aynı Şekilde Emre Aşık'tada

Bu Sezon Sonu Sözleşme Uzatılması Gereken Tek bir Oyuncu varsa oda Serkan Çalıktır Ama Sakatlık durumu Göz Önünde Bulundurulmalı Sonuçta Sokağa Atıcak paramız yok

Ayhan iyi bir Oyuncu.

Ancak Futbolcu değil .

Galatasaray'a yakışmıyor, hele kaptanlığa; Asla ! ...

Yerine PiRlo'yu alırsak, gönderilmesinden yanayım ...

Ayhan iyi bir Oyuncu.

Ancak Futbolcu değil .

Öyle deme Ayhan zor dönemde çok iyi iş çıkardı ve iki yönlü oynayan Türkiyedeki tek oyuncu bence tabiki daha iyileri var mı var fakat özverili bir oyuncu takdiri hakediyor vefayıda...!!!

Öyle deme Ayhan zor dönemde çok iyi iş çıkardı ve iki yönlü oynayan Türkiyedeki tek oyuncu bence tabiki daha iyileri var mı var fakat özverili bir oyuncu takdiri hakediyor vefayıda...!!!

O yüzden Pirlo dedim ya ;)

...

Oyunu iki yönlü oynayabilen bir oyuncu yok Türkiye'de Ayhan'dan başka.

Kaybedersek, çok şey kaybederiz.

Söylemek istediğim, karakter olarak Galatasaray'a yakışmayan bir oyuncu olması. Sadece bu.

Kaptanımın Ayhan olmasından haz almıyorum.

Bu Pirlo başka Pirlo dimi?

Yanlış hatırlamıyosam şu Milan'da oynayan bize gelmek isteyende bizim Ayhan var diye kabul etmediğimiz oyuncu.

Ayhan iyi bir Oyuncu.

Ancak Futbolcu değil .

"Ancak Futbolcu değil " lafını açayım;

Karakter olarak, profesyonellik olarak yeterli düzeye erişmiş değil.

Bende senin soylemine gore bir ornek vereyim Ayhan karakter olarak Cristiano Ronaldo ya benzemiyor mu?? Antipatik, sevimsiz, egosu şişkin, saygı duyulmayan, kasıntı bir adam degil mi Ronaldo? Ee Ronaldo futbolcu degil mi simdi ? Adam gecen gun ödül almadı mı, en iyi futbolcu kategorisinde ?

Bende senin soylemine gore bir ornek vereyim Ayhan karakter olarak Cristiano Ronaldo ya benzemiyor mu?? Antipatik, sevimsiz, egosu şişkin, saygı duyulmayan, kasıntı bir adam degil mi Ronaldo? Ee Ronaldo futbolcu degil mi simdi ? Adam gecen gun ödül almadı mı, en iyi futbolcu kategorisinde ?

Sen "futbolcu" kategorisinde Ayhan ve Ronaldo'yu eşdeğer görüyorsan, söyleyecek lafım yok.

Söylemek istediklerim ve ya anlatmak istediklerim söylediklerinle uyuşmuyor.

Tek laf söylüyorum; umarım ikna edici oluR...

AyhaN Galatasaray için önemli bir oyuncu, olmazsa; çok şey kaybediliR;

Ancak;

Ne kaptan'lığa yakışıyor, ne de Galatasaray'lı futbolcu Profiline ...

Bu forumda kimse Ronaldoyla Ayhanın futbolculugunu karsılastıracak kadar futbol bilgisinden yoksun degildir, hic merak etme..

Soyledigimi tekrar okursan ben Ayhan la Ronaldo nun karakter olarak birbirlerine benzediklerini belirttim daha sonra Ronaldonun futbolculugundan bahsettim..

Sen diyorsun ki karakter olarak profesyonellik olarak yeterli düzeye erişmiş degil..İyi futbolcunun en önemli özellikleri bunlar mıdır?

Bende diyorum ki Ronaldo da karakter olarak yeterli düzeye erişmemiş bir futbolcudur Haksız mıyım? Hem de dünyanın en iyisi olabilecek düzeyde bir futbolcudur..

Elbette Ayhan ın o yönünü bende begenmiyorum ve bu saatten sonra degistirebilecegini de hic zannetmiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt