#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav isterse krali olsun bilerek ve isteyerek takimi sabote etti elinden geleni yapmamasi kabul edilemez sirf zam istegi kabul edilmedi diye adam oynamak istemedi bundan gelecek tek gole ihtiyacimiz yok.

yok abi jardel gibi golü kokluyordu bu adam , dönüp bekleyip gene de şut çekip atıyordu.

2 sene sonra japonyaya gitsin orda fiziğiyle gene gol kralı olur .

ayrıca gomis diagne'den de mitroglunndan da daha fazla koşuyor pres yapıyordu

Gönderilmesi hataydı. Sözde adama iki üç kuruş zam yapmadık, yerine bir ton masraf ettik.

Şuan olsa şampiyonluk kutlamalarına başlamıştık ve şampiyonlar liginde belki gruptan çıkıp tur bile atlamıştık.

Katar ligide ne bilim....

Bizdeki donemini konusuyorum. O na bakarsan Diagne de Ayni problemi yasiyor. Trezeguet ile Manyak ikili olustururken, Onyekuru sagolsun bunu pert etti.
Aynisi Bafe Onyekuru ikilisinde de olurdu.

Diagne ne oynadıki daha ligde, toplasan 200 dk falan.

Gomis kendi başına da kaç tane gol attı geçen sezon, onu geçtim defansları yırtıyordu vs. gol kralı olmuş iyi işleyen adamı yok pahasına göndermek hatadır.

Katar ligide ne bilim....

Bizdeki donemini konusuyorum. O na bakarsan Diagne de Ayni problemi yasiyor. Trezeguet ile Manyak ikili olustururken, Onyekuru sagolsun bunu pert etti.
Aynisi Bafe Onyekuru ikilisinde de olurdu.

Yapma musp bu adam topu kaleye kaleci ile beraber sokuyordu. Dün Linnes'in açtığı ortaya gitmeyen bir kazma var Gomis olsa zımbalamıştı.

Yapma musp bu adam topu kaleye kaleci ile beraber sokuyordu. Dün Linnes'in açtığı ortaya gitmeyen bir kazma var Gomis olsa zımbalamıştı.
Mesela dun ayni Diagne da Topu Feghouliye cok ama cok iyi de indirdi kacirdi.
Benim gorusum o yonde. Eger Gomis Garry yerine Onyekuru ile oynasaydi daha cok problem yasardi.
Bak kotu felan demiyorum, ama Garrynin etkisi cok buyuktu bence

Bu sene bizde o etkiyi göstereceğini pek zannetmiyorum.
Rodrigues - Gomis iyi ritim yakaladı. Onyekuru ve feghouli ile fazla şansı olmazdı ve çok küfür yerdi. İyi oldu gittiği bu ortamda.

Bu sezonda kalsa 29 atmasın en az 20 gol cepte zaten bize gelmeden onceki sene ligue 1 de 21 yapmisti fransa ligi bu arada son 5 6 yılda 1 seviye falan üste cıktı ona rağmen bu adam gönderildiğinden beri söylüyorum yönetim ve fatih hoca hatalıdır yok zam istedi felan geçin bunları yönetim ve hoca takımda tutmak isteseydi 1 kuruş zam yapmadan tutarlardı yönetim bonservisinden kurtulmak istiyordu diğer oyunculara iyi teklif yoktu sezon başı hoca da sistemde bu kadar etkisi olan bir adam olduğuna inanmadı bence burda büyük yanıldı yönetimde yerine adam almayınca ortada kaldık zam konusu tamamen yalan demiyorum doğrudur büyük ihtimal ama takımda kalması iştense özellikle fatih hoca tarafından 1 kuruş zam yapılmadan tutulurdu.

Üst Alt