#19 Lorik Cana (ARŞİV) - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #19 Lorik Cana

Ingilteredeki Cana ve Fransadaki Cana ile burdaki cana'da daglar kadar fark var ne yazikki her acidan, bize gelen yabancilar ne hikmetse birden kabuk degistiriyor ve inanilmaz bir dusus icine giriyorlar son 2 senedeki transferlerde. Cana'da bunun son ornegi takimin cok kotu olusuna bagliyip seneye duzelmesini umuyorum.

Ya ben size şunu söyleyeyim. Murat Erdoğan var ya, bu adamı alır karşısına geçer, sonra bir daha geçer, sonra döner bir daha geçer. Top Cana'da olsun diyelim. Cana Murat Erdoğan'ı geçer ama anca topsuz geçer. Murat Erdoğan bir örnek. Türkiye de Cana'nın mevkisinde oynayacak gerçekten en az 20 tane adam var. Harbiden var.

kesinlike vasat bir futbolcu değildir. her futbolcu gibi yanındakiler ile ön plana çıkmaktadır. sadece G.Saray ligde en rezil türk futbolcularla iskelet oluşturmasından dolayı kötü görünüyor.

ben fenerin yarinde olsam christian ın yerine alırım emre sahtekarının yanında iyi oynar bence.

iki pas yapamadıgı için eleştirilince onun görevi pas vermek değildir diye savunan kişiler tarafından sevilen bir oyuncu kendisi.barış özbekten farksız mustafa sarptan iyidir.8 milyon euro veriyorlar tarzı söylentiler var.Geçen sezon Mehmet topal bile eleştirilirken bu sezon 13.sırada bulunan takımın önliberosu Cana nın performansını beğenmek düşündürücü. geleneği bozmayalım.aslansın cana yüreğini koyuyorsun ortaya.sen böyle oyna biz hep yenilelim:eek: -vol 478944

Yanındaki adama pas veremiyor diyenlere en güzel kapağı, Stancu'ya verdiği ara pasla attı. Gördü baktı, pas verdiğinde bir şey olmuyor, pas verecek adam yok, ondan sonra devamlı uzaktan kaleyi denedi.

43213243 ay önce söyledim Cana hakkında saçma sapan yorumlar yapmayın diye, yeni yeni geliyorsunuz. Biraz daha kondisyonla ManU'da dahi banko oynar.

Bu adam çok bahtsız bence...Adam ne kadar iyiyse takım da o kadar kötü...Cana gelecek sene kalması gereken nadir oyunculardan biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt