#19 Lorik Cana (ARŞİV) - Sayfa 253 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #19 Lorik Cana

Gerçek performansına bir türlü ulaşamadı.Marsilya,sunderlandde oynayan adamla bizde oynayan arasında çok büyük fark var

Neden peki ? Cana şu berbat takımda bile iyi oynuyorsa biz onu Messi ilan etmemiz lazım.Dün Rıdvan Dilmen de söyledi, bu takımda Servet ve Cana dışında hepsi yolanmalı diye...haklı da.

Neden peki ? Cana şu berbat takımda bile iyi oynuyorsa biz onu Messi ilan etmemiz lazım.Dün Rıdvan Dilmen de söyledi, bu takımda Servet ve Cana dışında hepsi yolanmalı diye...haklı da.

Benim ilk aldığımızda inanılmaz beklentilerim vardı.Beklenti artınca hayal kırıklığı biraz büyük oldu.Düzgün bir takımla şans vermek lazım yinede

buda selcuk trabzon konya maci

SELÇUK

Toplam Şut : 1

İsabetli Şut : 0

Topla Buluşma : 62

Pas Yüzdesi : % 74

Top Çalma : 2

Yaptığı Faul : 1

Canayı nasıl beğenip övüyorsunuz anlamıyorum, M.Aurelio(eski hali), Ernst, gibi adamlarla kıyaslanınca gayet leş bir oyuncu gözüküyor.Dediğim isimlerde Canadan ucuzdu ayrıca.

Ön liberodan beklenmesi gerekenler ne peki?

-Hareketli olması, sabit bir bölgede kalmaması Aurelio Ernst gibi adamları sahanın heryerinde ve top çalarken görebiliyorsunuz mesela, Cana ise genelde orta saha defans arasında çakılı kalıp rakibe çift giriyor.

-Pasları iyi olması lazım, en azından saçma sapan paslar atmayacak pas yüzdeleride bu konuda çok önemli değil zira M.sarp Barış gibi adamlarında en kötü pas yüzdeleri %75 civarı çıkıyor ama biz onların ne kadar pas yeteneklerinin olduğunu görebiliyoruz, aynı şey Cana içinde geçerli görebiliriz.

-Her maç sarı gördüğü için, sarı kart gördükten sonra fazla ciddi bir müdahalede bulunamıyor buda direnci düşürüyor.

- Cana iyi niyetli bir oyuncu hatta çok iyi kaptanda olabilir ama bunlar saha dışı özellikler.

Cana abartılacak bir adam değil daha iyisi en kötü benzeri ondan daha ucuza kesinlikle bulunabilir.Yerli olarak Yiğit incedemirin Canadan hiçbir eksiği yok mesela.

Not:Alıntı yapmayın, takmıyorum :)

Canayı nasıl beğenip övüyorsunuz anlamıyorum, M.Aurelio(eski hali), Ernst, gibi adamlarla kıyaslanınca gayet leş bir oyuncu gözüküyor.Dediğim isimlerde Canadan ucuzdu ayrıca.

-Hareketli olması, sabit bir bölgede kalmaması Aurelio Ernst gibi adamları sahanın heryerinde ve top çalarken görebiliyorsunuz mesela, Cana ise genelde orta saha defans arasında çakılı kalıp rakibe çift giriyor.

-Pasları iyi olması lazım, en azından saçma sapan paslar atmayacak pas yüzdeleride bu konuda çok önemli değil zira M.sarp Barış gibi adamlarında en kötü pas yüzdeleri %75 civarı çıkıyor ama biz onların ne kadar pas yeteneklerinin olduğunu görebiliyoruz, aynı şey Cana içinde geçerli görebiliriz.

-Her maç sarı gördüğü için, sarı kart gördükten sonra fazla ciddi bir müdahalede bulunamıyor buda direnci düşürüyor.

- Cana iyi niyetli bir oyuncu hatta çok iyi kaptanda olabilir ama bunlar saha dışı özellikler.

Cana abartılacak bir adam değil daha iyisi en kötü benzeri ondan daha ucuza kesinlikle bulunabilir.Yerli olarak Yiğit incedemirin Canadan hiçbir eksiği yok mesela.

Hmm... :):):):):):)

hepsi gidecek kardeş merak etme buda gidecek yanında saz arkadaşları barışta mustafa sarpta ayhanda tüm ortasaha oyuncularımız gidecek.10 milyon mu veriyorlar kaç veriyorlarsa,kimi kazıklayacaksak kazıklayalım,mehmet topalı arar olduk bunlar yüzünden.biri ara pasıyla asist yapar rakibe.biri kendi adamına çarptırıp rakibin önüne bırakır topu. dakika 85te ankaragücünden yediğimiz golde topu havalara dikmeler :) olsun yinede cana kral adamdır diyelim,gelenektir forumda

Saçma sapan konuşmayın, Guizada Messiden daha çok gol atmıştı La ligada.Kleberson Manuda oynadı.Bunlar bişey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt