#19 Lorik Cana (ARŞİV) - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Lorik Cana (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #19 Lorik Cana

Adamlık: 10

Reislik: 10

Sempatiklik: 10

Ruh: 10

Futbol: 5

Hız: 3

İsabet: 4

Kontrol: 2

Fizik: 8

Kesicilik: 6

Pres: 2

Dripling: 3

Yanındaki adama pas veremiyor diyenlere en güzel kapağı, Stancu'ya verdiği ara pasla attı. Gördü baktı, pas verdiğinde bir şey olmuyor, pas verecek adam yok, ondan sonra devamlı uzaktan kaleyi denedi.

gökhan gönül veya sabri orta yapamıyor diyoruz gökhan ın yaptığı orta bizim maçta gol oldu bumu yani ölçüt. koca maçta bir orta veya bir pasmı :eek:

cana iyi adam mücadele ediyor takım kötü oda kötü görünüyor ama nötr bir futbolcu gibi geliyor bana

Adamlık: 10

Reislik: 10

Sempatiklik: 10

Ruh: 10

Futbol: 5

Hız: 3

İsabet: 4

Kontrol: 2

Fizik: 8

Kesicilik: 6

Pres: 2

Dripling: 3

Kardeş müthişş tespitler gerçektende. Louis Pasteur zamanında "Titreyerek okudum!" demiş ya, işte tam ona uygun bir analiz olmuş. Sadece pres konusunda iyimsersin. Cana'yı övmek için 2 puan vermişsin ama en fazla 4 eder bence. Birde adamlığını nerden anladın? :SS:

Saygılarımla.

E.A.

Top bu adamin ayaginda iken, neden önündekiler rakibin arkasinda saklambac oynuyor anlamiyorum. Sonra da pas veremiyor diyorlar. Cana hayrani felan degilim ama bukadar da art niyetli olunmaz.

Emre kardeşimizin analizindeki anlamadığım tek nokta Cana'nın adamlığını nasıl test ettiği ve nasıl 10 puan verircesine emin olduğu.

Gerçek performansına bir türlü ulaşamadı.Marsilya,sunderlandde oynayan adamla bizde oynayan arasında çok büyük fark var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt