2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

Oy kullanmayan 3 kişi var + 1 Juri var.

Açıklamadığım 13 oy var daha,yarın açıklayacağım onlarıda.

Ha 2. sıradaki Aykut forumda pek takılan biri değil. Ben kendisinden özür dilerim ama ilk defa gördüm kendisini..Bu kadar puan topladığına göre demek ki mesela "komşuya vermek" değil. İyi şarkı iş yapıyor.

Adagio şarkısını daha önce duymuşmuydunuz ? 18 puan kendi açımdan bekledğimden düşük;tanınmıyor olabilir diye düşünüyorum.Bu arada son saniyeye kadar

Il Divo Isabel - YouTube

Şarkısı ile katılmak istiyordum.Daha mı iyi olurdu diye düşünmüyor değilim.

EDİT :Kamuoyu yoklaması :D

Sanmam abi. neye göre şarkı daha iyi daha kötü diyorsun ki? Hani biraz aptalca bir laf olacak özür dilerim ama bence güzel değildi şarkın :eek: Sence kötü diye daha yüksek puan alamaz mı :eek:

Haklı olabilirsin abi ama şimdi isim vererek kalp kırmak istemiyorum. Örnek verirdim ama kimseyi kırmak istemiyorum dediğim gibi. Şarkım beğenilmiyor olabilir ama benim üstümdeki 4-5 kişiden daha yukarıda olmam gerekiyor. Şarkım çünkü çok popüler bir şarkı, ayrıca kötü olduğunu da düşünmüyorum.

bana yüksek oy veren kimse mi yok yahu :D kimse mi sevmiyor Queen'i

Bir de benim gibi aceleyle oy verenler var tabi. Ben mesela Aykut'un şarkısına oy bile vermemişim. İş yerinde zamanında kısıtlı olmasından dolayı hızlı hızlı dinledim şarkıları. Bu şarkıyı kaçırmışım mesela.

12 puanım buna giderdi eğer adam akıllı dinleme şansım olsaydı.

Haklı olabilirsin abi ama şimdi isim vererek kalp kırmak istemiyorum. Örnek verirdim ama kimseyi kırmak istemiyorum dediğim gibi. Şarkım beğenilmiyor olabilir ama benim üstümdeki 4-5 kişiden daha yukarıda olmam gerekiyor. Şarkım çünkü çok popüler bir şarkı, ayrıca kötü olduğunu da düşünmüyorum.

Rihanna ama. Oy alan şarkılara baktığında yarışanlara pek hitap etmiyor gibi. Mesela Bard's Song la hiç alakası yok yani bize pek hitap etmiyor demekki.

Ne çok taktınız yahu, altlarda kalsak ne olacak? :D Herkesin zevki ayrıdır, oy verirken ben de rock parçalara göre hareket ettim. Atakan'ın parçası da popüler olduğu için oy verdim.

sıkıntı şöyle var. ilk sıralara bakınca beğenilen tarzlar belli ve bu sıralamada nothing else matters nasıl olmaz. benim oylarım tutarlı gitti. bling guardiana bu kadar puan veren varken metallica nasıl bu kadar az alır bunu anlamadım :tiphat:

Lütfen bana cevap verin queen seven yok mu bu forumda :D

[video=youtube;_xuMwfUqJJM]https://www.youtube.com/watch?v=_xuMwfUqJJM&feature=player_detailpage[/video]

Bir dahaki yarışmaya bizim okulun ziliyle katılırım. :D

Vay eurovision :tiphat: 3.sü yapılırsa katılacağım mutlaka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt