2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2. GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet ve Propaganda Başlığı

Beklediğimden daha çok puan almışım :O

Oyları Paylaşıyorum. Finalde herkes burada olsun pls.

Dramatik oldu.Neyse forumun müzük zevkinin sınırlarını da keşfetmiş olduk.Bundan sonra ona göre şarkı seçeceğim :D.

bir daha ki yarışmada yarı final-final şeklinde bir sistem olacak.

En mantıklısı o zaten.40 kişi çok zor oldu,ve bence şarkılar arada kaynayabiliyor.Kimse oturup 40 şarkıyı dinlemez.Ben dinledim gerçi,bilmediklerimi daha da dikkatli dinledim hatta.

En mantıklısı o zaten.40 kişi çok zor oldu,ve bence şarkılar arada kaynayabiliyor.Kimse oturup 40 şarkıyı dinlemez.Ben dinledim gerçi,bilmediklerimi daha da dikkatli dinledim hatta.

Bu yarışmada ilk 10dakiler finalde direk diğer yarışmada. Yarı Finalde ise 20 kişi arasından 5 kişi olacak. Final 15 kişi.

Bu yarışmada ilk 10dakiler finalde direk diğer yarışmada. Yarı Finalde ise 20 kişi arasından 5 kişi olacak. Final 15 kişi.

Soru: Finale hak kazananlardan sonraki yarışmaya katılmak istemeyen veya katılamayan olursa? Hakkını bir sonrakine mi devreder yoksa yarı finalden çıkacak sayısı mı artar :)

son 4 oy kaldı açıklamadığım. onlarıda açıklamadan önce ilk 5i tekrar paylaşayım, sıralama çok ilginç çünkü.

Bence öyle olmasın.Süreci uzatır,adamlar yarışmadan haberdar olacak da o 10 kişi gelecek online olacak şarkı ekleyecek.Bence 2 yarı final+1 final olsun.Toplam 40 kişi, 20'şer 20'şer,final de 20 kişi olsun.

Ayrıca 10 kişi direk finale gidiyorken.20 kişi arasından 5 kişi seçmekte yarışmaya katılımı düşürür ve pek adil değil.Tabi son karar sizin.

768aeAdsız.png

Adem yakmış beni :D Fotofinişe kalmış iş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt