2 maç art arda deplasman galibiyeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
17-18'deki son 2 deplasmandan sonra hasret olduğumuz olay.

74419836ba8.png

Bjk,Ts,Konya,Fb'yi yenemeyeceğimizi düşünürsek bayağı bekleyeceğiz bu olağanüstü olay için.

af2dbf6aff1.png

O kadar kötüyüz ki o bile girdi valla.Bir de Terim'in ilk yarı 0 Aykut'a şansı tutmuyor.Kilitliyor bizi leş defans oyunuyla.

Bu takım ne zaman bizi şaşırtıp bir sürpriz deplasman galibiyeti alacak çok merak ediyorum?Her yıl aynı terane.Bjk-Ts deplasmanlarına direk 0 yaz.Fb deplasmanı max. 1 puan.Başakşehir 0-1 puan.Bir de Malatya max. 1 o bu derken deplasmanda 6-7 maç anca alabiliyoruz.İlk sezon iç sahada namağlup 49 puan,ikinci sezonda da puan bareminin rakiplerin puan kayıplarıyla düştükçe düşmesi şampiyon yaptı.Yine iç sahada 40-43 arası bir puan toplayıp deplasmanda 25-26 civarında kalırsak bu sefer şampiyon yapmaz bu.Dışarda 30 görmeliyiz artık bu yıl

Bu takım ne zaman bizi şaşırtıp bir sürpriz deplasman galibiyeti alacak çok merak ediyorum?Her yıl aynı terane.Bjk-Ts deplasmanlarına direk 0 yaz.Fb deplasmanı max. 1 puan.Başakşehir 0-1 puan.Bir de Malatya max. 1 o bu derken deplasmanda 6-7 maç anca alabiliyoruz.İlk sezon iç sahada namağlup 49 puan,ikinci sezonda da puan bareminin rakiplerin puan kayıplarıyla düştükçe düşmesi şampiyon yaptı.Yine iç sahada 40-43 arası bir puan toplayıp deplasmanda 25-26 civarında kalırsak bu sefer şampiyon yapmaz bu.Dışarda 30 görmeliyiz artık bu yıl

Bu sefer Bjk ve Trabzon'dan 1 pts koparabiliriz gibime geliyor kontrollu oynarsak.Zaten almamiz da zaruri hale geldi.

Bu sezon 2 mac ust uste galibiyet alacagimiza inanmiyorum son 3 haftaya kadar ama yenilgi yerine beraberlik koparalim en azindan.Yoksa cok yipratici oluyor.

Geriye yana arkaya çapraza pas.. tekrar geriye yana sola sağa pas.. tekrar.......

Dünyanın en gereksiz paslaşan takımıyız..

Dikine oynayan 2..3 futbolcumuz var

2.yari deplasmandaki 9 mactan en fazla 3'unu alabiliriz.Bence 2 tane aliriz.Deplasmanda art arda 2 galibiyeti hayal olarak goruyorum haliyle.

2 senedir 1 pt ile dondugumuz Kadikoy'den puansiz doneriz.

Sampiyonluk yarisinda olan Trabzon ve Bjk'nin bizi Telekom'da yenmesi hayli olasi. Her ne kadar Fb'nin sampiyon olmasini istemesem de gelenin gidenin icerde bize vurmasi hic hosuma gitmiyor. Biz disarda kimseyi yenemiyoruz.Millet vurup vurup geciyor 2-3 senede bir.

Sivas'a banko yeniliriz.

Takim ilk 5'e giremez.Bakiyorum listeye Basak,Fb,Bjk,Ts,Sivas.Bunlarin hicbirini gecemez takim.Goztepe,Alanya falan da bizden iyi.

Ana hedef kupayi almak olmak olmali.Hem sezonu erken acmayiz hem de normal bir grup gelirse Avrupa'daki 30 macta 2 galibiyet istatistigini bir nebze duzeltme imkanimiz olur.

2010-2011'in bir benzerini yasayacagiz aci gercek.

Bu gerçekleştiğinde zaten takımlar ligimizde şampiyon oluyor ikinci devrenin sonundaysa;) hangi alemde yaşıyorsunuz ya da bu kadar unutkan mıyız daha geçen sene olan olay buydu

Üst Alt