2 maç art arda deplasman galibiyeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olm ben sana uyuz oluyorum.Baskasi laf atinca umrumda olmuyor.

Simdi sen İ. Enver ile ilgili konu acsan ben de konu dandik desem bana cevap yazmayacak misin yani?
Yoo ama olm moğlum nedir? Senin başkasına böyle hitap etme hakkın nereden geliyor beni alıntılamadığın müddetçe ne diye yazayım ayrıca ben gıcık olmuyorum ergensin normal diyorum sen alıntılama diye o kadar dedin ondan dikkat ediyorum sadece Uğur İ. ;) HÜRMFS

Kulüpte büyük revizyon olmalı hatta ülkede bir ilk olup kulüb komple satılmalı bıktık terim ve liseliler arasında gidip geliyor kulüp iki tarafta batırıyor sürekli, geçen sene iki oyuncu fark yarattı takımda hatta bir oyuncu onyekuru tek oyuncuya bel bağlayıp sistem mi olur sonra cl de kevgir oluyorsun o yüzden kulüp satılma vakti geldi

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Su takim 10 kisi kalmis rakibini yenemeyen 9kisi kaldigi rakibinden son dakika gol yeyip 8 kisi kaldiginda son dakika gol atarak zorla yenen,Ligin En kotu takimina kendi sahasinda 10 kisi kalmis ve 2-0 one gectigi maci 2-2 getiren bir takim.Neyin deplasmani neyin

Üst Alt