2 maç art arda deplasman galibiyeti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Normalde seninle yazismazdim ama konuma gelip aksi yorum yazdigin icin direkt ustume aliniyorum.

Gecen sezon da art arda 2 mac deplasman maci alamadik.
Evet sen diyordun yazışma diye sözümüzü tutalım ben senin konun olduğunu bile fark etmedim bir de aksi yazmasam görüşüne dorun yok yani ;) yaş alınca geçer bunlar alıntılamayalım üzülme hürmetler

Sampiyonluk icin deplasmanda art arda galibiyet gerekiyor diye bir sey yazmadim eger okursan. Durum tespiti yapiyorum.
Ben başlığı senin açtığını inan fark etmedim direkt başlığa yazdım postunu incelemedim sen alıntılayınca alıntıladım ben alıntılamak istemeyen taraf değildim hatırlarsan sendin o yüzden dedim yoksa ben cevap yazmaktan imtina etmem sen bilirsin

Ben başlığı senin açtığını inan fark etmedim direkt başlığa yazdım postunu incelemedim sen alıntılayınca alıntıladım ben alıntılamak istemeyen taraf değildim hatırlarsan sendin o yüzden dedim yoksa ben cevap yazmaktan imtina etmem sen bilirsin
Ben yazmayacam da surekli laf sokuyorsun ondan yazmak zorunda kaliyorum.Konuyu acan benim konuya dandik diyorsun.Ne yapayim susayim mi?

Ben yazmayacam da surekli laf sokuyorsun ondan yazmak zorunda kaliyorum.Konuyu acan benim konuya dandik diyorsun.Ne yapayim susayim mi?
Üçüncü kez söylüyorum konuyu senin açtığını fark etmedim. Ama konu dandik yani bence herkes seninle hem fikir olmak zorunda mı? Sorunun bu zira bunları laf sokmak olarak görüyorsun ben fikre yazıyorum sen şahıs olarak üstüne alınıyorsun az önce kendin demedin mi geçen sene şampiyon olduk ama üst üste 2 kez deplasman galibiyeti almadık diye aha işte dandik olduğuna dair bir başka done... Bu kadar... Mevzu sen değilsin açtığın konu dandik... Şahsi fikrim yazdım o kadar...

Üçüncü kez söylüyorum konuyu senin açtığını fark etmedim. Ama konu dandik yani bence herkes seninle hem fikir olmak zorunda mı? Sorunun bu zira bunları laf sokmak olarak görüyorsun ben fikre yazıyorum sen şahıs olarak üstüne alınıyorsun az önce kendin demedin mi geçen sene şampiyon olduk ama üst üste 2 kez deplasman galibiyeti almadık diye aha işte dandik olduğuna dair bir başka done... Bu kadar... Mevzu sen değilsin açtığın konu dandik... Şahsi fikrim yazdım o kadar...
ustat ne anlatıyorsun yaw berbat bi ligimiz var deplasman galibiyeti almadan çok kötü oynayarak şampiyon olunuyor ama bu sezon onu bile beceremeyeceğiz işte

Ustad iyi ki seni dinleyip tuzlaya elenmedik, belki yeni hocamizla süt kupasını kazanıp kendimizi avuturuz.
Bence tuzla maçı kötü oldu ayrıca Türkiye Kupası şerefli bir kupa süt kupası değil ben taktiksel olarak ricat edip stratejik bir hamle yapalım dedim. Ayrıca yeni hocayı daha çok beklersiniz ;) Lig düşeriz Fatih Hoca gitmez zira o artık İkinci Baba Gündüz :)

ustat ne anlatıyorsun yaw berbat bi ligimiz var deplasman galibiyeti almadan çok kötü oynayarak şampiyon olunuyor ama bu sezon onu bile beceremeyeceğiz işte
İşte ligi domine edememek iyi bir lig olduğunun nişanesi git bak ermenistan, iskoçyaya filan hadi rangers bu sene biraz zorladı lig renklendi... Bir takım kopamıyorsa o lig iyidir.

Olm ben sana uyuz oluyorum.Baskasi laf atinca umrumda olmuyor.

Simdi sen İ. Enver ile ilgili konu acsan ben de konu dandik desem bana cevap yazmayacak misin yani?

Üst Alt