2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Ulan arkadaş daha Ronaldo hakkında yorum bile yapmadım hemen bana saldırdınız.

Sakin olun Ronaldo rezildi bu turnuvada kabul edin :D

Sonunda ronaldoyu bile beğenmez hale geldik ya ne diyim.

Şimdi de sırada antuya benzemek yoktur umarım.

Forum'da, Ronaldo sevenler ile Messi sevenler olduğu için Ronaldo'ya laf gelmesi de normaldir.

Ronaldo'nun bencil oynadığınıda söyleyemiycez, yazık bize. Doğru lağn Ronaldo ne süper oynadı taç çizgisinin ordan şutu ve özellikle son yaptığı rabona'ya hayran kaldım.

Ronaldo an itibariyle gözümden düştü. Kameraya bakarak tükürdü yere, "Nerenin artisisin lan" dedim kendisine, babam şamar attı enseye "TV'yle mi konuşuyorsun gerizekalı" dedi. Sinirlendim ^^ :mad:

İlk önce adam olsun Ronaldo, futbolunu sonra konuşuruz...

İyide ronaldo sadece bu maç kötü değildiki. Bütü turnuva boyunca kötüydü. 20 tane frikik attı herhalde 1 veya 2 tanesi kaleyi tutmuştur. Pas hataları, top kayıplarıda cabası.

Seyir keyfi yüksek bir maçtı. İspanya'ya rakibi baskı altına aldı ve sonunda golü de buldu. Sonra tempoyu düşürerek ayağa pas yaptılar ve topun kendilerinde kalmasını sağladılar. Zaten İspanya bunu en iyi yapan takım. İspanya'nın bu performansı turnuva başında gösterdiği performanstan çok uzaktı ve eğer böyle devam ederlerse Avrupa Şampiyonasından sonra Dünya Kupasını kaldırmaları da çok zor olmaz.

Villa'ya ayrı bir parentez açmak gerekir. Tek kelimeyle müthiş bir adam. Barcelona onu almakla çok iyi iş başardı gerçekten. Bana göre Villa dünyanın en iyi forvetidir. Portekiz ise antrenörün hatalı değişikliklerinden sonra hiç etkili olamadı. C.Ronaldo tam bir hayal kırıklığı yarattı. Portekiz de en iyi isim kuşkusuz kaleci Eduardo'dur. Turnuva başından beri harika bir performans ortaya koyuyor.

Ya arkadaş Ronaldo-Messi, Pele-Maradona vb. Bitmez bu işler.

Siz gidin Ronaldo çok beğendiniz Messi yaşında nasıldı onu görüün hareketleri tavırları şutları adam neler yaptı bu halde artistlik olması doğaldır.Adam kendini belli etti

Üst Alt