2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Ne varmış futbol anlayışımda?Sizin gibi isimleri övüp durmuyorum.

Siz mesela Benzemayı alınca müthiş oyuncu dersiniz.

Ben balon derim büyük takımda oynayamaz ve ben haklı çıkarım.Siz düşünmeden eldekilerle konuşuyorsunuz.Yapay zeka gibi bişey.

Fransızlar, İspanyollar dan daha mı iyi biliyorsun :) Balonmuş. Adam Real Madrid'de.

Ronaldo'ya laf atanlar falan yolda görüp imza isteyecek 1. adamlardır. Diz bile çökerler hatta imza için.

Kaç kişi onun yerinde olmak istemezdi ki şu an. Laf atmadan önce bir durduğunuz yere bakın :)

Bu forumda Ronaldo'dan veya gördüğü herhangi bir ünlü şahsiyetten ( sevdiğide diyebiliriz) kaç adam sayabiliriz ki ? Ronaldo'nun bencil ve kötü oynadığını ört pas etmek için bahanen bu mudur ? Onun yerinde olmayı bırak burada kaç kişi futbolcu olabilmek için nelerini vermez ama adam KÖTÜ ve BENCİL oynadı (DK için). Hea Ronaldo hala dünyanın Messi'den sonra en iyi 2. oyuncusudur bana göre o ayrı bir konu.

Hakeden taraf kazandı. Maçın başından sonuna kadar üstündü İspanya. Torres'e boş bir oyuncu derdim onu yeterince izlememiş olsam. Gerçekten çok kötü oynuyor. Toparlanması lazım biran önce. Ronaldo'da hemen hemen aynı durumda.

Sürekli yineliyorum ama Coentrao'ya birkez daha hayran kaldım. Dünya Kupası'nda yıldızını parlatan isimlerden. Messi ile beraber izlemesi keyif veren futbolcuların başında geliyor.

Ronaldo'ya laf atanlar falan yolda görüp imza isteyecek 1. adamlardır. Diz bile çökerler hatta imza için.

Kaç kişi onun yerinde olmak istemezdi ki şu an. Laf atmadan önce bir durduğunuz yere bakın :)

Sende nefret ettiğin halde Messi'den alırsın herhalde.Bi farkın yok yani.Hani gerizekalı bile diyorsun.

Yahu Messi iyi olabilir Ronaldo bu kupada kötü olabilir ama adamın bi özü bi şekli var bunu nasıl esirgiyebiliyosunuz anlamış değilim.

Fransızlar, İspanyollar dan daha mı iyi biliyorsun :) Balonmuş. Adam Real Madrid'de.

Ama oynayamıyor oynayabileceği en büyük kulüpte lyondu zaten.40 milyon euroya alarak büyük enayilik ettiler o kadar.Her zaman dedim Real alsın ellerinde patlar.Hatta lyonunda pazarlamak için oynatıyordu.Gola tıyordu ama fazla bi numarası yoktu şişirdikçe şişirdiler realde patladı.

Sende nefret ettiğin halde Messi'den alırsın herhalde.Bi farkın yok yani.Hani gerizekalı bile diyorsun.

Evet isterim de ben Messi'yi her hareketinde eleştirmiyorum. Messi'yi sevmiyorum sadece. Gidip de adama apaçi gibi laflar takmıyorum.

Ronaldo bugün kötüydü ama Messi de Meksika maçında aynı derecede kötüydü. Kaç kişi laf attı :)

Ama oynayamıyor oynayabileceği en büyük kulüpte lyondu zaten.40 milyon euroya alarak büyük enayilik ettiler o kadar.Her zaman dedim Real alsın ellerinde patlar.Hatta lyonunda pazarlamak için oynatıyordu.Gola tıyordu ama fazla bi numarası yoktu şişirdikçe şişirdiler realde patladı.

Raul, Hiquain gibi adamlar var. Hiquain daha iyi tabiki Benzema'dan ama Benzema da iyi bir oyuncudur.

Baygın Portekiz dedim çünkü son 25 dakika resmen İspanya Portekiz'i bayılttı. Rezil rüsva etti desek az olmaz herhalde. Gecenin maçı , İspanya-Portekiz'di. İspanyollar Villa'nın golüyle 1-0 kazandı ve Paraguay'ın rakibi olmayı başardı.

Şimdi yazılacak o kadar çok şey var ki.. Hangisinden başlasam diye düşünüyorum. İlk olarak gecenin starı Ronaldo'dan bahsedeyim. Bugün Villa performansıyla Ronaldo'yu ezdi. En iyi futbolcular sıralamanızı tekrar gözden geçirin. Maç boyunca hiçbir şey yapmadı ve takımın da yaptıklarını yok etti. 10 kişi hatta 9 kişi oynadı Simao'da hiç oynamadı çünkü. Ronaldo'nun yaptığı en istikrarlı şey , şu stadın dev ekranında kendine bakmak. Sanki bir artist gibi ha bire kendine bakıyor. Gerek kalmadı zaten , şimdi evinden bol bol televizyona bakacak. :)

İspanya maçın başında etkili oldu Portekiz karşısında. Torres ve Villa ile etkili olmaya çalıştı ama Torres'e fırsat vermedi özellikle Coentrao. Coentrao'yu da çok beğendim hem savunmada hem de hücumda müthiş etkili oldu. Torres dediğim gibi gününde değildi yerine giren Llorente çok daha etkili oldu. Portekiz savunmasını rahatsız etti ve nitekim golü de buldu. Herşey o golle başladı. O dakikadan sonra İspanya resmen ortada sıçan oynadı Portekiz'le. Sinir bozucu şekilde oyunu kontrollerine aldılar.

Ispanya bugün o gruptaki ölü toprağını üzerinden atmış gözüktü. İleride bir Paraguay maçı var. Muhtemelen Brezilya-İspanya eşleşmesi izleyeceğiz son dörtte. O da müthiş bir mücadele olacak. Bakalım Paraguay bir sürpriz yapar mı ? Yoksa İspanya bu üst düzey performansını sürdürür mü ? Göreceğiz ilerleyen günlerde...

Sofistike Sportive: Baygın Portekiz. { İspanya 1-0 Portekiz }

Vay anam vay.:eek:Şu maçta bile savundunuz ya şu adamı,hakikaten futbolcu fanatiği olmuşsunuz.

Evet isterim de ben Messi'yi her hareketinde eleştirmiyorum. Messi'yi sevmiyorum sadece. Gidip de adama apaçi gibi laflar takmıyorum.

Ronaldo bugün kötüydü ama Messi de Meksika maçında aynı derecede kötüydü. Kaç kişi laf attı :)

Laf atmıyorsun gerizekalı diyorsun o da birşey.

Messi yine pozisyonların içindeydi.Pas aldı verdi belki ondan atılmamıştır ya da Messi daha iyi diyen daha çok kişi vardır forumda.

Bi fark yok yani.

İspanya kendine gelmiş.Bu maçta gerçek İspanya'yı izlettiler ve kazandılar.Çeyrek finalde rakipleri Paraguay.Büyük ihtimalle o maçı da kolay geçip yarı finalde Arjantin/Almanya galibi ile oynayacaklar.Dünya Kupası'ndaki en önemli başarıları dördüncülük olan İspanya bu sefer kupayı alabilir.12 kere katıldıkları Dünya Kupası'nda final bile oynayamamaları ilginç zaten.Portekiz ise uzun süredir yenilmeyen bir takımdı.Bu Dünya Kupası'nda yedikleri ilk gol onlar için son oldu.Portekiz yerine İspanya'yı en az bir maç daha izlemek iyi olacak.

Üst Alt