2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | İspanya 1-0 Portekiz | 29 Haziran | Maç Sonucu

Ronaldo an itibariyle gözümden düştü. Kameraya bakarak tükürdü yere, "Nerenin artisisin lan" dedim kendisine, babam şamar attı enseye "TV'yle mi konuşuyorsun gerizekalı" dedi. Sinirlendim ^^ :mad:

İlk önce adam olsun Ronaldo, futbolunu sonra konuşuruz...

Baban saygıdeğer bir adammış :tiphat:

Espirinle hem beni hemde Ronaldo'yu yücelttin .Süpersin :tiphat:

Böyle espri yapmayı nereden öğrendin ?

Konumuza dönecek olursak maçın görünmeyen kahramanı Capdevilla'dır

Espri yapmayı öğrenmek diye birşey duymamıştım benim bildiğim insanlar espri yapmayı öğrenmez ama sen haklısındır:melek:

Gerçekten forumda futboldan anlamayan çok kişi var.Bunların başındada Ronaldoyu fitursuzca savunanlar geliyor.Ronaldo takım oyunu oynayamıyor oluşabilecek atakları 50 metre şut atarak harcıyor yani müthiş zararlıydı yine takıma.

Millet iki bilek hareketine tav oluyor.Ronaldonun sanılanın aksine adam geçme yeteneği bile Messiyle yarışamaz çünkü Messi doğrudan dikine kaleye yönelir ardarda geçer adamları.Ronaldo bir adamı karşısına alır bilek hareketi yapar olay bundan ibaret.

Ronaldonun yaptığı o hareketleri aha bu bacımızda yapıyor.

Videos posted by Çatlak Sitenin Çatlak Üyeleri: Dişi Messi xD | Facebook

Gerçekten forumda futboldan anlamayan çok kişi var.Bunların başındada Ronaldoyu fitursuzca savunanlar geliyor.Ronaldo takım oyunu oynayamıyor oluşabilecek atakları 50 metre şut atarak harcıyor yani müthiş zararlıydı yine takıma.

Millet iki bilek hareketine tav oluyor.Ronaldonun sanılanın aksine adam geçme yeteneği bile Messiyle yarışamaz çünkü Messi doğrudan dikine kaleye yönelir ardarda geçer adamları.Ronaldo bir adamı karşısına alır bilek hareketi yapar olay bundan ibaret.

Ronaldonun yaptığı o hareketleri aha bu bacımızda yapıyor.

Videos posted by Çatlak Sitenin Çatlak Üyeleri: Dişi Messi xD | Facebook

Seninde ne kadar çok iyi anladığını bütün forum biliyor zaten :)

Ronaldo'ya laf atanlar falan yolda görüp imza isteyecek 1. adamlardır. Diz bile çökerler hatta imza için.

Kaç kişi onun yerinde olmak istemezdi ki şu an. Laf atmadan önce bir durduğunuz yere bakın :)

Seninde ne kadar çok iyi anladığını bütün forum biliyor zaten :)

Ne varmış futbol anlayışımda?Sizin gibi isimleri övüp durmuyorum.

Siz mesela Benzemayı alınca müthiş oyuncu dersiniz.

Ben balon derim büyük takımda oynayamaz ve ben haklı çıkarım.Siz düşünmeden eldekilerle konuşuyorsunuz.Yapay zeka gibi bişey.

Tamam Ronaldo maçın kahramanıydı.Tartışma bitsin bari.

Ronaldo 25 , Messi 23 Fazla bir yaş farkı yok göründüğü gibi . Ronaldo 19 yaşında Portekiz´in bankosuydu .

Üst Alt