#20 Armindo Bruma - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
"Galatasaray'a transfer olabilmek benim için çok önemli bir adımdı. Fatih Terim'den de çok şeyler öğrendim"

“Fatih Terim genç oyunculara çok önem veriyordu, çok iyi anlaşıyordu. İdmanlardan sonra sürekli konuşuyordu. İletişim konusunda gerçekten başarılı bir teknik adamdı.”

“Çok küçüktüm, neyin ne olduğunu bilmiyordum. Galatasaray'da kahvaltıya gittim, çok sakindim, bir yere oturdum. 2 dakika sonra Sneijder geldi ve oturduğum yerin Drogba'nın yeri olduğunu söyledi, kalkmam gerektiğini söyledi. Tam ben kalkıyordum ki Drogba geldi ve oturmamı söyledi, yanıma oturdu. Benimle konuşmaya başladı, çok utandım. Yemeği falan bıraktım, söylediklerini dinlemeye başladım. Ona bir şey söylemeye çekiniyordum, sadece dinledim.”

Ekli dosyayı görüntüle 117398

Talihsizlik Fatih Hoca´nin gönderilmesinden sonra capraz baglari yirtmasiyla devam etti. Kötü ilerlerdi kariyeri sonrasinda potansiyaline göre.

YouTube da geçen Ümit ozat ile hasan Şaş videosuna denk geldim Ümit ozati hiç sevmem ama adam zamanında 12-13 verilmez demiş Bruma için hasan Şaş da ben izledim çok iyi yerlere gelecek diyordu.
Gerçekten bir potansiyeli vardi kendine yazık etti .
Bizim gibi kulüplerin 12-13 e adam alması artık çok zor çok çok kaliteli olmasi lazım

YouTube da geçen Ümit ozat ile hasan Şaş videosuna denk geldim Ümit ozati hiç sevmem ama adam zamanında 12-13 verilmez demiş Bruma için hasan Şaş da ben izledim çok iyi yerlere gelecek diyordu.
Gerçekten bir potansiyeli vardi kendine yazık etti .
Bizim gibi kulüplerin 12-13 e adam alması artık çok zor çok çok kaliteli olmasi lazım

Cok kaliteli dedigimiz artik 25+ ten basladigina gore boyle transferler bana ilerde imkansiz geliyor ustat. Tek şansımız scout transferi. Ismi duyulmamış takimlarda dolaşan yetenekler. Yoksa piyasa çok şişti

Cok kaliteli dedigimiz artik 25+ ten basladigina gore boyle transferler bana ilerde imkansiz geliyor ustat. Tek şansımız scout transferi. Ismi duyulmamış takimlarda dolaşan yetenekler. Yoksa piyasa çok şişti
Yada gene bjknin yaptığı gibi ghezal da citynin Barcelona'nın oyuncusu olup kadroya giremeyen oyuncularını alacağız ki ben bundansa ucuza scout transferi taraftarıyım tabi Hocanın da buna uygun olması koşuluyla genç oyuncuyu geliştirecek hoca da lazım

Üst Alt