#20 Serkan Kurtuluş - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Serkan Kurtuluş

Cevap: #23 Serkan Kurtuluş

"HAZIR OLMAYA ÇALIŞTIM"

Galatasaray formasıyla ilk kez Turkcell Süper Lig’de sahaya çıkan Serkan Kurtuluş, teknik direktörü Bülent Korkmaz’a teşekkür etti.

Serkan’ın LİG TV’ye yaptığı açıklamalar şöyle:

“Hocama teşekkür ediyorum bana bu fırsatı verdiği için. Ben hep hazır olmaya çalıştım ama ne kadar çalışırsanız çalışın maç konsüsyonu çok ayrı bir şey. 3 günde bir maç oynuyoruz ve takımda bir yorgunluk var. Kadro sıkıntımız da var biraz. Mümkün olduğu kadar kendimize iyi bakıp maçlara en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz.''

Galatasaray'ın Serkan'ı almakla ne kadar doğru bir iş yaptığı dünkü maçta ortaya çıktı.Uğur Uçar'ında dönmesiyle Türkiye'deki en iyi sağ beklere sahip olacağız...

Ben maça bakmadım ama sanırım iyi oynamış önceki izlediklerimin aksine değiştiyse takım için iyi olur sabriden sağ bek yapmayız belkide

Güzel oynadı ama bi maçlık olmamalı.Gerçi şans bulamıyo kolay kolay ama iyi oynarsa formayı kapar (Sabri'den).

Asıl yeri bek değil zaten orta saha sağ iç oynuyor..İki yönlü oyuncu daha iyi olucaktır..

zaten Bursaspor patentli.

Bursa'da halen cok büyük oyuncu olabilecek oyuncular var; Sercan, Eren,Muhammed...

Maçta genel olarak iyiydi. Formayı kapması için ataklara daha çok çıkması gerekir. Şans verilirse çok iyi olacağını düşünüyorum.

biraz ağır mı bana mı öyle geldi?

dogru tespit. Ugur ucar da ayni tip oyuncu, bir yildir Sabri sag bek oynuyorya her sag beki onun hizi ile kiyaslamaya basladik..

bence gayet iyi oynadi hatta pozisyon almasi da cok basarilidi, fazla zorlanmadi bu gercek ama verilen gorevi yerine getirdi daha cok forma sansi bulursa daha iyi olacak gibi gozukuyor.

dogru tespit. Ugur ucar da ayni tip oyuncu, bir yildir Sabri sag bek oynuyorya her sag beki onun hizi ile kiyaslamaya basladik..

bence gayet iyi oynadi hatta pozisyon almasi da cok basarilidi, fazla zorlanmadi bu gercek ama verilen gorevi yerine getirdi daha cok forma sansi bulursa daha iyi olacak gibi gozukuyor.

BEncede, özellikle paslarını çok begendim, yine sabriden sonra tabi :D

Ligde bir kac mac duzenli oynatildigi taktirde Sabri'yi cok rahat keser. Serkan deplasmandaki Bellizona ve Werder Bremen maclarinda ne oldugunu az cok gostermisti zira.

Üst Alt